Düzenli Evimiz & Hayatımız

Parça arttıran usta misali

2 hafta sonra buraya da gelecek. Arda Türkmen de geliyor

Ha gayret. Aç bir film. Bitti gitti
Tqm olarak oyle hsgsjsus ama anladim neden boyle olduğunu, ben diger evde sık kullanmadigim seyleri terek ve dolap ustune koyuyordum, burada asma tavan var sığmıyor cok lazimdi asma tavan tisikkirlir
Bende bitirdim simdi cok sukur olmedim
Buradaaa iş yapma diyecek bir babayiğit olur mu ki
Demediler nego agzima terlikle vurdu Bonus Utu yap diye

Iyi aksamlar kizlar,bugun pek de bisey yapmadim ama cok yorgunum,mutfak isleri beni bitirdi
Sabah kahvaltıyı hazırladım
Bulaşık makinesini boşalttım kirlileri yerleştirdim ankastre ve tezgahı temizledim
Evi süpürdüm
odaları toparladım
bütün Tavuk haşladım tavuklu pilav yaptım aksam yemegine
Tavuk sularını buzluga attım
fazla kalan tavukları didikleyip poşetleyip difrize koydum
süt kaynatıp yoğurt mayaladım
elde yıkanacak bir sürü bulaşık çıktı Onları hallettim
Şimdi de çay içip biraz kitap okuyacağım çok yorgunum

İyi akşamlar kızçeler bugün ütü yaptım ve bir tencere yaprak sarması sardım. Ben sarma sararken eş kişisi çocuğa baktı beyfendi kırk tane laf etti gel şu çocuğu al diye. Ben bakarken söyleniyorum diye kızıyordu bana. Nasıl oluyormuş çocuk bakması gördü. Biz olmasak bu kocalar bir hiç

Kendi dopuğuma mı sıkaydım negonun görnediği yerde yat aşşa derim

Boğazı ağrıyınca da salya akıtırlar canım.Belki bademciklerdir şişmiş olabilirler.

Slm kizlar
Yataklar mutfak rutin isler yapildı
Wc ve lavobosunu yikadim
Banyonun klozetini lavobosunu yikadim.aynasini sildim
1mak.cam.katladim yerlestirdim
Ortalik süpurdüm.
Biraz sahile çıktık. Donünce acıkacaklarini biliyordum yemegide erken yemistik hamuru yogurdum gittik.gelincede hemen simit yaptim attim firina .kiza dus aldirdim.
Oturuyorum

Yorgunluktan midem bulanıyor artık :/ dünn 50 kg buğdayın bir kısmını ayıkladık akşama misafir ağırladım. Bugün de kalan kısmı ayıkladık üstüne bir de patlıcan oyduk. Her yerlerim ağrıyor

Geçmiş olsun fesleğen.
Bu kadar çok buğday napacaksiniz bulgur dövme falan fa yapıyor musunuz?
İşin içinde misafir hiç sevmem Allah affetsin.

Geçmiş olsun fesleğen.
Bu kadar çok buğday napacaksiniz bulgur dövme falan fa yapıyor musunuz?
İşin içinde misafir hiç sevmem Allah affetsin.
Bulgur yapılacak hem annemlerin hem kvlerin hem bizim toplam o kadar. Misafir önceden belliydi iş sonradan ayarlandı

Merhaba hamarat hanımlar
İki günlük bavul toplamalı, gitmeli gelmeli, deniz bahçe havası almalı hafta sonu kacamağından az önce döndük.
Alınan gıdaları hemen yerleştirip mutfağı topladım.
Pandoranın kutusuna dönen bavul, yarın inşallah müsait zamanda açılır.
Herkese iyi akşamlar.
Güzel bir hafta olsun.

Merhaba. Bugün hem elektrik kesintisi sebebiyle hem de dün gece kızımın çok geç uyuyup gece 2735272 kere uyanmasından dolayı pek bir şey yapamadım.
Yatağı topladım,
Havlupanı sildim,
Kızım yatak odası halısına ilaç döktü. Onu sildim,
Mutfağı, salonu, koridoru, kızımın odasını ve kablonun yettiği kadar yatak odasını süpürdüm,
Yatak odasının tozunu aldım, komodindeki ortalıkta duran eşyaları yerlerine koydum,
Ütü yaptım,
Bir makina çamaşır yıkandı,
Kızımı yıkadım,
Tatlı yaptım,
Akşam yemeği sonrası mutfağı topladım, bulaşık makinasını çalıştırdım, elde yıkanacakları yıkadım,
Detaya girmeden ocağı sildim,
Salondaki oyuncakları ve kitapları topladım, kızın odasını topladım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…