Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hergün geliyorum ama :olamaz: hamarat hanımların gibi değil başkanım :temizlik:

selam verip herkesin yazdığını okuyorum fırsat buldukça yorum yapıyorum hamarat hatunlara :nazar:deyip okuyorum yazılanları
Motive olup Akşam eve gidince bende yapicam diyorum amaaaaa:ruh: perttttt:KK70:
Olsun canım ben memnunum 😊

dogrulamiyordum sirt agrilarimdan ankilozan spondilit (iltihapli omurga romatizmasi ) hastasiyim
Yaaa aynı hastalık bende de var lanet olası hastalık yaaa hayatimdan bezdirdi beni sendedemi var ne yaptın sülük mu hacamat mi ben diğer mesajlara pek vakıf delim benim veletten dolayı hızlı okumaya çalışıyorum hastalığın ismini okuyunca gözüm pörtledi

İyi akşamlar kızlar bugün Sadece rutin işleri yaptım.Bolca kitap okudum. akşam üzeri dışarı çıktık oğlum 1. sınıfa başlayacak onun Okul kıyafetlerini çantasını falan aldık Eve de biraz alışveriş yaptık. Şimdi kızımı uyutuyorum biraz daha kitap okuyup yatarım

Allah acil şifalar versin🙏❤ Sana iyi geliyorsa yapmaya devam et.Sifa Allah tan şifayı aramak lazım derler.
evet cok iyi geliyor bu hastalgiin tetillenmesinden once kan bagisi yaoiyordum o da iyi geliyordu ama hasta birjni kanim etkiler diye korkuyorum artik :/

Yaaa aynı hastalık bende de var lanet olası hastalık yaaa hayatimdan bezdirdi beni sendedemi var ne yaptın sülük mu hacamat mi ben diğer mesajlara pek vakıf delim benim veletten dolayı hızlı okumaya çalışıyorum hastalığın ismini okuyunca gözüm pörtledi
her ikisinide yaotirdim ama sülük bambaska rahatlatiyor :))

Merhaba, iyi akşamlar. Bugün;
🔸Yatağı topladım,
🔸Bulaşık makinasını boşalttım,
🔸Kızıma ve kendime kahvaltı hazırladım,
🔸Kahvaltı sonrası mutfağı topladım, elde yıkanacakları yıkadım,
🔸Patates ve soğan kovasını temizledim,
🔸Kızımla yürüyüş yaptık, (4 km yürümüşüm ama bebekle çok zor oldu sonlara doğru)
🔸Çöpleri attım,
🔸Akşam yemeği sonrası mutfağı topladım, bulaşık makinasını çalıştırdım, düdüklü tencereyi elde yıkadım,
🔸Barbunya ayıklayıp dolaba kaldırdım,
🔸Duşa kireç çözücü sprey sıktım. Sabaha kadar beklesin dedim. Tuvaleti ve lavaboyu temizledim,
🔸El havlularını değiştirdim,
🔸Bir makina çamaşır yıkandı.

On buçuktan beri kızımı uyutmaya çalışıyorum. Bu saatte full enerji oda oda dolaşıyor. Ben de pil kalmadı. Uyuyabilenlere iyi geceler diliyorum. 🙈😱

catfish-goodnight.gif

Herkese iyi geceler bende biraz yoktum buralarda sabaha görüşürüz tatlı hanımlar 😍:KK54:

Günaydın kızlar :)Çok yoğun ve yorucu geçiyor günlerim uğrayamıyorum bu ara malûm taşınma ve okulların açılacak olması iki ev arasında mekik dokuyorum şu haftayı bir atlataydım hayırlısı ile.. bitmeyen bir düğün trafiği var gece gündüz kosusturuyorum ordan oraya Nego Nego başkan bu haftanın en hamarati olabilirim öyle kirlenmiş bir ev temizledim ki akıllara zarar .....

X