Düzenli Evimiz & Hayatımız

Canım hafta içi pek fırsatım olmuyor pek birşey yapmadığım içinde de yazmıyorum ancak hafta sonları :temizlik: yapıyorum ve yazıyorum bu şekilde kabul edersen listede kalmak istiyorum :KK68: gerçekten burdan motive oluyorum ve 1 aydır düzenim oturdu diyebilirim
Başkanım bilir tabi ama.
Yoo ben hergün senin mesajları görüyorum hep buradasın.😊
Ayrıca hep bana muhteşem atıyorsun senin yerin ayrı beni motive ediyordu:KK53::KK60:
Sürekli ağlayan bi bebiş ve 6 yaşında bi oğlan çocuğuyla iş yapıyorum sürekli gönül ister detaylı yapabilmek ama bu kadar oluyor işte.😂

Ev halkı havuza gitti sabah bende👇

🍀Yatakları düzelttim.
🍀Dağınıklığı topladım.
🍀Kahvaltı hazırladım.
🍀Evi süpürdüm, sildim.
🍀Çamaşır katladım.
🍀Geldiler kahvaltı yaptık topladım.
🍀Kiler dolabını ve kavanoz dolabını boşalttım. Yarım paket vs hepsini kavanozlara koydum, yeniden düzenledim dolapları :ruh:
🍀Kayısı marmelatı kaynattım.
🍀Kışlık menemenlik yaptım.
🍀Bolca bulaşık yıkadım.
🍀Akşam yemeklerini pişirdim.
🍀Öğlen yemeklerini verdim topladım.

Çooook yoruldum 🥴

Totoyuuu dikip yatmaaaaaaaaaaaak
Sana gebelik yaramadı öncesinde hiç böyle değildin. :KK70: :KK70:
Pek hamarat bi Selizay Selizay vardı.Arada gezip tozan arada misafir ağırlayan kv'siyle kahvaltıya giden.Harika balkonunun resmini çekip atan.Bazen de bolca temizlik yapan.🤣🤣

Ev halkı havuza gitti sabah bende👇

🍀Yatakları düzelttim.
🍀Dağınıklığı topladım.
🍀Kahvaltı hazırladım.
🍀Evi süpürdüm, sildim.
🍀Çamaşır katladım.
🍀Geldiler kahvaltı yaptık topladım.
🍀Kiler dolabını ve kavanoz dolabını boşalttım. Yarım paket vs hepsini kavanozlara koydum, yeniden düzenledim dolapları :ruh:
🍀Kayısı marmelatı kaynattım.
🍀Kışlık menemenlik yaptım.
🍀Bolca bulaşık yıkadım.
🍀Akşam yemeklerini pişirdim.
🍀Öğlen yemeklerini verdim topladım.

Çooook yoruldum 🥴
Eline sağlık afiyetle tüketin.Kayısı marmelatını nasıl yapıyorsun Nego Nego can.

Günün raporunu vereyim
Kahvaltı sonrası mutfak toplandı
Evi sildim süpürdüm toz aldım
İki balkonuda sildim
Banyoyu yıkadım aynayı sildim
( Çamaşırları katladim )
Misafirim gelecek çayın yanına Börek ve kek yaptım börek le keki yaparken benim velet canıma okudu canını yediğim.
Duşa girdim bebem uyansın onuda yikiycam benden bukadar yeter gari

Çok yoruldum şimdi serinleme zamanı limonata,tatlı,ve çerez..😂😂
💎Sabah kahvaltısı hazırlandı yataklar toparlandı.
💎3 posta çamaşır yerleştirildi.
💎Bulaşıklar,elde yıkanacaklar yıkandı makinaya dizildi.
💎Çiçekleri suladım.
💎Kaktüs ektim öteki kaktüsüme toprak ekledim.
💎Eşim saksıya çarpmıştı balkon kötüydü zaten bende çiçeklerle uğraştım biraz sonrada balkonu bi güzel yıkadım.
Bebişi mama sandalyesine kattım beni izledi yıkarken durdu ama gerisi burnumdan getirdi velet.😏
💎Evi süpürdüm.
💎Komidinlerin elbise dolabının her yerin tozunu da elektrikli süpürge ile alıyorum rahat oluyor.
💎Yerleri sirke ile sildim birazda lavanta kokulu yüzey temizleyici kattım.Kokusu güzel oldu uyum sağladı rahatsız etmedi.🤣 paeneperfectus paeneperfectus lavanta konusunu bende biliyorum erken ergenliğe girmeye sebep oluyormuş bu yüzden bayağdır kullanmıyorum yıllar olmuştur özlediğim için bu seferlik aldım.
💎Yastıkları havalanırdım balkonda.
💎Bebişin park yatağını süpurdüm.
💎Koltukları süpürdüm, sandalyeleri süpürdüm.
💎Bebişi üzerini değiştim uyudu fakat meyve suyu bitmeden tekrar uyandı😅😏
Ellerine sağlık 👏
Ben de lavantanın kokusunu da görüntüsünü de, tadını da (hele lavantalı sütlaç) seviyorum. Düzenli olmamak şartı ile kullanırım. Şifa olsun💙

Ellerine sağlık 👏
Ben de lavantanın kokusunu da görüntüsünü de, tadını da (hele lavantalı sütlaç) seviyorum. Düzenli olmamak şartı ile kullanırım. Şifa olsun💙
Sağol canım amin.💜💜
Lavantalı sütlaç haa pek bi gurmeyiz😁
Görüntüsü gerçekten çok hoş zarif bi bitki:)

Merhabalar herkese
Uzun bir tatilden sonra bugun evime dönüş yolundayım.🏝️💙
Sevgili Nego Nego beni her gün etiketlemişsin çok sevindim, beni unutmamış olmana listeden çıkmamış olmak güzel. 💐
Yarından itibaren bir sürü iş güç beni bekler 💪🏼
Ödevlerim ve ekstra düzenlemelerimle aranızda olacağım 😄
Görüşmek üzere 💃

Ay ilk defa duydum.Ben gece kabus gördüm uyanıncada kitaplıktan bi ses çıktı ürperdim ışıkları açtım.Neyseki çocuklar uyanmadı biraz tv açıp uyudum sonra.
Bu ara sık kabus görüyorum neden acaba.Ayetel kursi nas felak sık sık okumam gerekiyor.
Bende bu aralar kabus görüyorum bazılarını hatırlamıyorum ama korkarak uyanıyorum

X