Düzenli Evimiz & Hayatımız

Eline sağlık afiyetle tüketin.Kayısı marmelatını nasıl yapıyorsun Nego Nego can.
Göz kararı yapıyorum reçel gibi pişiyor blenderda çekiyorum.
Merhabalar herkese
Uzun bir tatilden sonra bugun evime dönüş yolundayım.🏝️💙
Sevgili Nego Nego beni her gün etiketlemişsin çok sevindim, beni unutmamış olmana listeden çıkmamış olmak güzel. 💐
Yarından itibaren bir sürü iş güç beni bekler 💪🏼
Ödevlerim ve ekstra düzenlemelerimle aranızda olacağım 😄
Görüşmek üzere 💃
Hoşgeldin 😊

Her gün geliyorsun zaten canım hiç uğramayanlar var.
Hergün geliyorum ama :olamaz: hamarat hanımların gibi değil başkanım :temizlik:

selam verip herkesin yazdığını okuyorum fırsat buldukça yorum yapıyorum hamarat hatunlara :nazar:deyip okuyorum yazılanları
Motive olup Akşam eve gidince bende yapicam diyorum amaaaaa:ruh: perttttt:KK70:

Sana gebelik yaramadı öncesinde hiç böyle değildin. :KK70: :KK70:
Pek hamarat bi @Selizay vardı.Arada gezip tozan arada misafir ağırlayan kv'siyle kahvaltıya giden.Harika balkonunun resmini çekip atan.Bazen de bolca temizlik yapan.🤣🤣
Gene iyi yapıyor ben hamileyken hep yattım temizlik hak getire evi p.k götürüyordu 😂😂

Biraz mide bulandırıcı değil mi🤣🤣

Yanlış anlamayın kızlar benim midem çok hassastır.Pis kanı emen bi hayvan.Sülükte görüntüsü bi tuhaf Allah affetsin.Tansiyonum düşer benim.🤣🤣
Düşünürken bile bi tuhaf oldum :confused:
Rabbimin bi mucizesi işte...
ben su meyveleden cikan kurt var ya onu gorunce urperen bir insanim ama oyle aciz kaldim oyle agladim ki agrilarimdan kadina dedim nolursun cok korkuyorum uzerimde gezinmesin sakin
.

kadin ilk yaotiginda hacamat bardaklarini kapatti ustlerine :)) cok igrenc geliyor ama tammiyle bir mucize

en agir igneleri kullandim sülük oncesi raporsuz vurmadilar acilde karisimli ognelerden daha cok fayda etti bende .
suan vucudum istiyor yine ama bu aralar mumkun degil :/

Eklentiler

• 20220902_121146.jpg
    20220902_121146.jpg
    84,4 KB · Görüntüleme: 44
Teyo böğün neler yaptı
Kahvaltı hazırladı
Mutfağı topladı, makineyi çalıştırdı
Bulaşık yerleştirdi
Çamaşır katladı yerleştirdi(günün ödevi)
Banyoları yıkadı
Tuvaleti yıkadı
Evi süpürdü, sildi
Toz aldı
Yemek yaptı
Sofrayı topladı, bulaşıkları makineye attı.
Eşiyle günlük kavgasını yaptı 🤣
Şimdi de görümcesine çay içmeye gidecek

ben su meyveleden cikan kurt var ya onu gorunce urperen bir insanim ama oyle aciz kaldim oyle agladim ki agrilarimdan kadina dedim nolursun cok korkuyorum uzerimde gezinmesin sakin
.

kadin ilk yaotiginda hacamat bardaklarini kapatti ustlerine :)) cok igrenc geliyor ama tammiyle bir mucize

en agir igneleri kullandim sülük oncesi raporsuz vurmadilar acilde karisimli ognelerden daha cok fayda etti bende .
suan vucudum istiyor yine ama bu aralar mumkun degil :/
Geçmiş olsun ne ağrın vardı?😐 Şifa olmuş ne güzel

Haftalık maratonum bitti :temizlik:

🌹ev havalandırdı
🌹genel olarak ev topluydu şöyle yine topladım ( çalışan olduğumuz ve çocuk da olmayınca ev pek dağılmıyor )
🌹yatak toplandı çarşaf ve pike değiştirildi
🌹evi detaylı süpürdüm sildim
🌹koltukları süpürdüm
🌹koltuk ayaklarını sildim
🌹koltukların tozunu nemli bezle aldım
🌹salondaki masa ve sandalyeler detaylı silindi
🌹TV ünitesi TV silindi
🌹sehpalar silindi
🌹mermerlerin ve petekletin tozu alındı
🌹küçük odanın tülü güneşliği yıkandı asıldı
🌹küçük odanın camı mermeri peteği ve çalışma masası silindi
🌹2 balkonu toparlayıp yerlerini sildim
🌹mutfak genel olarak temizdi yinede buzdolabı bul.mak.mini fırın tezgah ocak kombi ve dolapların kapaklarına bez gezdirdim lavobayi ciflefim
🌹mutfak masası ve sandalyelerini sildim
🌹mutfak yerini elle sildim
🌹wc lavabo duşakabin yıkandı
🌹banyo aynası silindi Havlular değişti
🌹banyo yerini elle sildim
🌹çamaşır mak. dışı silinip detarjan gözü lastikler ve su yeri detaylı temizlendi (kapağı bende açamadım eşim açtı) :KK43:
🌹dış kapıyı sildim
🌹ayakkabılığı sildim
🌹bir makine çamaşır yıkandı astım
🌹mutfak ve banyo çöpleri atıldı kovaları yıkandı kurulandı ve çöp poşeti takıldı
🌹yemek yaptım yedik masa toplandı
🌹bulaşık makinesi çalıştırıldı
🌹çay yapıldı :kahve: şimdi dinlenme zamanı :KK14:

:işsiz:Yarına ütü kaldı birde yatak odasında 5 li çekmeceye el atmam lazım

Haftaya görüşmek üzere :KK54:

Başkanım bilir tabi ama.
Yoo ben hergün senin mesajları görüyorum hep buradasın.😊
Ayrıca hep bana muhteşem atıyorsun senin yerin ayrı beni motive ediyordu:KK53::KK60:
Sürekli ağlayan bi bebiş ve 6 yaşında bi oğlan çocuğuyla iş yapıyorum sürekli gönül ister detaylı yapabilmek ama bu kadar oluyor işte.😂
İnanın samimiyetle :super: söylüyorum bende sizlerden motive oluyorum canım hepinize :nazar::nazar:

hamile olan bebeği küçük olan birden fazla çocuğu olan yani bunlar zaten başlı başına zor süreçler

Bunların yanında ev işleri, yemek , gelen misafirler, büyükleri yanında olan var..... var da varrr

:KK69:Hepiniz çok hamaratsınız hanımlarrrrrrr sonsuz kereeeee :nazar::nazar:

İnanın samimiyetle :super: söylüyorum bende sizlerden motive oluyorum canım hepinize :nazar::nazar:

hamile olan bebeği küçük olan birden fazla çocuğu olan yani bunlar zaten başlı başına zor süreçler

Bunların yanında ev işleri, yemek , gelen misafirler, büyükleri yanında olan var..... var da varrr

:KK69:Hepiniz çok hamaratsınız hanımlarrrrrrr sonsuz kereeeee :nazar::nazar:
Kesinlikle katılıyorum;
Hamile,
Küçük bebekli,
Kronik hasta,
Birden fazla çocuklu,
Çalışan,
Dünya telaşında kırk parçaya bölünen...
Bence harikasınız hamarat hanımlar 👏👏

X