Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bugün heç iş yapmamışam .
O kadar tembel takilmisam ki bulaşık bile yikamamisam.
İşin en ilginç tarafı bugün tezgahimda boş yer yok bulasiktan geçilmiyor.
Bir tane karınca yok. Tertemiz tezgahimda her gün tur atan karıncalar bugün hiç ugramadilar bile.

Bu işte bir terslik var sanki :KK57:

Bugün heç iş yapmamışam .
O kadar tembel takilmisam ki bulaşık bile yikamamisam.
İşin en ilginç tarafı bugün tezgahimda boş yer yok bulasiktan geçilmiyor.
Bir tane karınca yok. Tertemiz tezgahimda her gün tur atan karıncalar bugün hiç ugramadilar bile.

Bu işte bir terslik var sanki :KK57:
Yer bırakmadı bizlere demişler :KK70:

Bir dert var ki kızlar bende derdin üstünde bi dert.😕
Allah bi kapı açsın inş.bana da tüm kullarına da amin.
Ama yazamıyorum öyle birşey.
Ufak şeyleri boşuna dert edinmişim bu zamana kadar kendime kızıyorum.
RABBİM sıkıntını tez vakitte gidersin selamete çıkarsın seni :dua: Bu günden sonra ufak şeyleri dert etme canım :KK200:

🏡sabah kahvaltiyi hazirladim
🏡bulasik makinasini bosalttim,kirlileri doldurdum
🏡elde yikanacak bulasiklari yikadim
🏡tezgahi ve ankastreyi temizledim
🏡butun odalari toparladim
🏡evi supurdum
🏡wc leri yikadim
🏡askidaki camasirlari toplayip katladim,yerlestirdim
🏡kızımı yikadim
🏡oglen namazindan sonra yasin okudum,salavat cektim
🏡aksam yemegini yaptim
🏡kitap okudum
🏡aksam yemeginden sonra mutfagi toparladim
🏡kizimi uyuttum simdi,umarim gece uykusuna gecer 😄
🏡bugunluk islerim bitti,cay koyup kitap okuycam 💞

Yanıyooooooooommmmmmmm
Yaaaa hem güldüm :KK70: hem ağladım :KK61: ikisi aynı anda nasıl oldu anlayamadım inanın :KK43:

Hamilesinde canım tez günde şifa bulasın İNŞAALLAH :KK200:

Eve geldim limonu deneyecektim baktım yok burdan okudum sirkeyi ama senin yandığını okuyunca vaz gectim.... yapmayayım dimii bende yanmayayiiiiiimmmmmmmo_O

Yaaaa hem güldüm :KK70: hem ağladım :KK61: ikisi aynı anda nasıl oldu anlayamadım inanın :KK43:

Eve geldim limonu deneyecektim baktım yok burdan okudum sirkeyi ama senin yandığını okuyunca vaz gectim.... yapmayayım dimii bende yanmayayiiiiiimmmmmmmo_O
Kuzu yanıyo ama yapıyorum da denize düşen yılana misali. İntentte de olumlu yorumlar okudum. Bir süre sonra baya etki ediyormuş. Bu kadar yakıyorsa demek ki iyileştirir bir şey var mantığı ile düşünmeye çalışıyorum 😔Zeytinyağı ile nemlendir arada

Kuzu yanıyo ama yapıyorum da denize düşen yılana misali. İntentte de olumlu yorumlar okudum. Bir süre sonra baya etki ediyormuş. Bu kadar yakıyorsa demek ki iyileştirir bir şey var mantığı ile düşünmeye çalışıyorum 😔Zeytinyağı ile nemlendir arada
Köyümden getirdiğim has zeytin yağı var evde onu deneyeyim bende :super:

Limon beni az yakmamıstı :KK70:ama hemen ertesi gün faydasını gördüm :rapci:

X