Düzenli Evimiz & Hayatımız

ben burnuma agzima girerse diye korkuyorum ykksa genclesmek istiyorum :sus:
Yok yaaa zaten yapan basında duruyor. Kurban olduğum Allah öyle Muazzam yaratmış ki önce hasarlı olan yeri ısırıyorlar hafif bir iğne batıyormuş gibi oluyor sonra orayı uyuşturuyorlar uyuşturduğunda zaten hiçbir şey hissetmiyorsun anestezi yapıyorlar Bir nevi Sonradan da hayvan başlıyor görevini yapmaya o Sendeki kötü kanı alıp kendisindeki iyi enzimleri bırakıyor ihtiyaç olduğun enzimleri bırakıyor ve Uzmanlar neler söylüyor biliyor musun sülük yaptıktan 15 güne kadar kan tahlillerinin yapılmaması öneriliyor Çünkü halen sülüklerin vücuda bıraktığı enzimi çözmüş değiller öyle mucizevi bir şekilde yaratmış Rabbim

Bir dert var ki kızlar bende derdin üstünde bi dert.😕
Allah bi kapı açsın inş.bana da tüm kullarına da amin.
Ama yazamıyorum öyle birşey.
Ufak şeyleri boşuna dert edinmişim bu zamana kadar kendime kızıyorum.
Ah canım benim yaaa Rabbim hızlı tez zamanda yükünü hafifletsin. Sana da Sabır ve afiyet versin insaAllah 😔

Rabbim feraha çıkarsın canım inşallah💞

Yok yaaa zaten yapan basında duruyor. Kurban olduğum Allah öyle Muazzam yaratmış ki önce hasarlı olan yeri ısırıyorlar hafif bir iğne batıyormuş gibi oluyor sonra orayı uyuşturuyorlar uyuşturduğunda zaten hiçbir şey hissetmiyorsun anestezi yapıyorlar Bir nevi Sonradan da hayvan başlıyor görevini yapmaya o Sendeki kötü kanı alıp kendisindeki iyi enzimleri bırakıyor ihtiyaç olduğun enzimleri bırakıyor ve Uzmanlar neler söylüyor biliyor musun sülük yaptıktan 15 güne kadar kan tahlillerinin yapılmaması öneriliyor Çünkü halen sülüklerin vücuda bıraktığı enzimi çözmüş değiller öyle mucizevi bir şekilde yaratmış Rabbim
sirtima daha once tek seferde 10 tane tutturdum

sonraki seans ta 5 acisi koymuyor bana acisı hafif

bir kere sirtima oturur pozisyonda koymustu da cataldan girecekti az daha :olamaz: iyi cekince kendini kaybetti hayvancagiz :KK70:

Allah en kısa zamanda feraha çıkarsın inşallah.

Hoşbuldum, teşekkür ederim. :)
İnşallah şimdi daha iyisindir.
Ben en şiddetlisini mart ayında yaşadım. Ateşim 42 dereceye yaklaşmıştı. Birkaç gece acile gitmek zorunda kalmıştım. Antibiyotik kullandım, üç gün emziremedim. Ondan sonra şiddetli olmasa da sertlik, ağrı, acı olarak aynı memeden hep tekrarlamaya başladı. Nedenini tam bilmiyorum aslında kızım doğduğundan beri sağlam emici. Böyle olmaması lazım diyor doktor da ama bilemiyorum.

Erva, evet biz badiydik 🙂. Ben de göremedim mesajlardan.
__Eva_ __Eva_ nasılsın, nerelerdesin?
İyiyim canım sagol❤️
Bayadır ugrayamadim hersey yolunda şükür
Sen ve minik prenses hanım nasılsınız?

X