Düzenli Evimiz & Hayatımız

Allahimmm olaya bak 😁😁 yok simdi benimki o kadar desem allah taş eder. Ama ben çok keyifciyim sanirim zorlanmam bundan. Ya da ne bileyim gercekten zorlaniyorum bunu da tam tarif edemiyorum.
Aman cani sagolsun da ben raziyim ondan. Ne yapalım can bu elbet zorlukları olacak. Allah canina saglik versin bizlerinde yavrularimizin da. Bende onun yurudugunu konustugunu yaş aldığını görürüm ömür boyu inşallahhh 🥲🥲
Görücen tabi bakıp zırlıycan bi güzel benimki ehliyet sınavına giriyor şaka gibi geçen seneler

Evet canım ondandı soğukta olur çok ince ucu olmalı tabi tezgah yapıştırılan gibi

Belki o kadar incesine gerek yok ama yinede içeri itmek için iyi olur. Tabi sıkılan yere bağlı ya
Nereden çıktıklarını da anlayamadım ama genelde duvar dibinden yürüyerek odalara dağılıyorlar. Yol boyu silikon yapayım olmazsa. Allah affetsin zarar da vermek istemiyorum ama kızım ağzına atınca mecbur kaldım.

Bebekken defalarca beni çok ağlıyor diye acile götürmüşler, en son doktor tanıyıp "getirmeyin artık bu bebeği" demiş.😂
İlk çocuğum bana çekmiş, aynısını yaşattı 😭
Yüzümü yıkayıp, lavaboya bile giremediğim çok gün oldu. Bizim "Gazı mı var, neresi ağrıyor." Ek gıdaya da başladık hala bitmedi mi? endişelerimize ve "Huysuz bu bebek" teşhisimize çocuk doktorumuz "Algıları çok yüksek bir bebeğiniz var o nedenle her uyarana tepki veriyor" diye yorum yapmıştı. Kendini ifade etmeye daha çok başlayınca ağlaması bitti şükür.☺️
40 gün bu bebekle nasıl çıkacak dediğim bebeğim şimdi 16 yaşında 😉
Ha başka bir çocuk kararı almamız sayesinde yıllar aldı, o başka 😀
Benimde bir ablam öyleymiş. Babam rahmetli esn son doktora nolur bir ilaç yok mu şöyle uyutan verseniz demiş 🤣
Bende bebekken hiç ağlamazmışım hastayken bile ama çocuklukta çıkarmışım acısını 🤣

Bütün çarşaf ve yastık kılıflarını değiştirdim
Bikaç kere odaları topladım
Makinaya çamaşır attım çalıştırdım
Bütün evi süpürdüm
Toz aldım
Çamaşırları astım
Dünden kuruyanları katladım yerleştirdim
Banyoya yedek havluları yerleştirdim
4 tane koltuk örtüsünü düzelttim
Gün içinde mutfağı toplu tuttum
Yemek yaptım
Yemekten sonra mutfağı topladım
Bulaşık makinasını doldurdum çalıştırdım
Çiçeklerimi suladım
Sofra bezlerini çırptım makinaya attım
Çöpleri boşalttım

Canım çok geçmiş olsunn sağıp boşaltmaya çalış😔
Sağol canım❤❤ emzirdim biraz bi de parol aldım ablamdan getirttik iyi geldi şimdi biraz iyiyim şükürler olsun.
Geçmiş olsun 😔, bebeğin çok küçükse beklemiş tazyikli süt emince sıkıntı yapar.
O bölgeye sıcak kompres iyi gelir, hatta duşa girip ılık - sıcak su altında ovmak/ sağmak biraz rahatlatır.
Sağol canım💜💜 bunları biliyorum ama o kadar kötüydüm ki klimanın karşısın da biraz uzanmayı tercih ettim.
Teneffus Zili Teneffus Zili çok geçmiş olsun. Mastit şok fena yapıyor insanı. Ben her ay istisnasız oluyorum. Ben de bir faydası olmuyor ama bebeğini ters bir şekilde kucağına alarak emzirmeyi deneyebilirsin. Öyle olunca tıkalı kanal açılıyormuş.
Sağol💜 öyle valla bayağ kötüleştim.Sanada çok geçmiş olsun.Neden böyle oluyor ki her ay demişsin.Bu arada hoşgeldin :) aklımdaydın bi arkadaşımız daha vardı o nerelerde acaba etiketliyemiyorum Erva ydı sanırım.🤔
Geçmiş olsun daha iyi misin?
Sağol Bonuscum❤şimdi daha iyiyim parol iyi geldi bebişte biraz iştahsız diş patlatıyor emmek istemeyince birden bire böyle oldum.Saç diplerimden ayak parmaklarıma kadar ağrım vardı.
Geçmiş olsun.

Güle güle oturun.
Sağol Nego💜
Çok sağolun kızlar..💜
Allah hepinizden razı olsun❤❤

Sağol canım❤❤ emzirdim biraz bi de parol aldım ablamdan getirttik iyi geldi şimdi biraz iyiyim şükürler olsun.

Sağol canım💜💜 bunları biliyorum ama o kadar kötüydüm ki klimanın karşısın da biraz uzanmayı tercih ettim.

Sağol💜 öyle valla bayağ kötüleştim.Sanada çok geçmiş olsun.Neden böyle oluyor ki her ay demişsin.Bu arada hoşgeldin :) aklımdaydın bi arkadaşımız daha vardı o nerelerde acaba etiketliyemiyorum Erva ydı sanırım.🤔

Sağol Bonuscum❤şimdi daha iyiyim parol iyi geldi bebişte biraz iştahsız diş patlatıyor emmek istemeyince birden bire böyle oldum.Saç diplerimden ayak parmaklarıma kadar ağrım vardı.

Sağol Nego💜

Çok sağolun kızlar..💜
Allah hepinizden razı olsun❤❤
Geçmiş olsun canım ♥️

X