Düzenli Evimiz & Hayatımız

Görümce mi onlarda kim onlarında davetini görmedim kime kendimi paralasam nankörlük görüyorum o yüzden kendi canım ablalarım dışında kimseye emek vermiyorum artık
Ben de öyleyim artık hep nankörlük gördüm.Annesi ile bi problem olunca direkt ortaya o çıkıyor.Boş hareketler hayatımda istemiyorum artık.Ben ve çocuklarım hiç gitmiyoruz ama onlarınkiler hep gelince ben de seviliyoruz. Az çocuklarının arkasını toplamadım nankörler işte.
Bizim anne evi olduğu için hepsi yine burada biz gitmediğimiz halde.Gelince arkalarını topluyorum habire. Sorsan ne yapıyorlar ki derler.
Biz netiz artık görmek istemiyorum.
2 ablam bi kızkardeşim var yetiyor.
Ablalarım çok candan insanlar Allah yokluklarını göstermesin.

Bebişim uyudu benimde hemen kalkıp işlere girişmem lazım kızçeler..
Mutfak toparlanacak.
Balkonda çamaşır var toparlanıp katlanıp yerleştirilecek.
Masa silinecek.
Evi gırgırlarım elimle silerim bizim kız hemen uyanıyor.
Çöpler inicek, çöp kutusu yıkanacak.
1 posta daha çamaşır yıkayabilirim.

Günaydın kızlar sabahtan bir hastane işimiz vardı onu halledip geldik.
Evi topladım
Makineye çamaşır attım oğlanı uyutucam.

Cumartesi misafirim var hem çok işim var hem işim yok gibi tuhaf bi durumdayım ikramlık ne yapsam onu düşünüyorum. Buzlukta böreğim var sadece

Zor açılıyor bizimki de zorla biraz

Siz açmışsınız kapağı zaten, o döndürülerek açılan kısmı biraz zor açılıyor.
Bir de kapağı açarken dikkatli olmak lazım, kırılabilir. Eski makinem tamire gittiğinde o kapağı kırmışlar, şeffaf bantla bantlamislar, makine geldikten çok sonra farkettim.
Çok da zorlamamak lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…