Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ya tuvalete gitmeyi unutuyorum sanci oluyor sonunda oyle anliyorum simdi emekliyor heryeri dagitiyor bir saniye yalniz bırakamıyorum. Sürekli kucak istiyor. Sabah ondan once kalkarsam sansliyim 2 lokma yiyorum yoksa akşama kadar aç
Şu aralar ayrılık kaygısı yaşıyorlarmış zannedersem üstelik haftaya başlıyorum okula dediğin gibi ya kucakta ya da bir şeyleri kurcalıyor oynuyor ama bi gözü bende odadan çıktığım an çığlığı basıp peşimden emekliyor ben de o kadar hızlı yiyorum ki yavaş yemeyi unuttum aman canları sağolsun ama geçeceğine İnan ben kızım hiç büyümeyecek hep ağlayacak zannediyordum her gün uyuduğunda bi gün daha büyüdü şükür diyordum zaman geçmiyormuş gibiydi bak haftaya anaokuluna başlıyor

Zaman bana yetmiyor sabah erken kalktiktan sonra geri yatmiyim diyorum ama dayanamiyorum bu sefer

Görmeden konuyu banyoları temizledim çocuklar duş aldı küçük kızla oğlanı ben duş aldırdım uyudum düğün yorgunluğu nu attım sağ kolum ağrıyor halaydan olsa ayaklarım ağrırdı kesin bebeğim çok kucakta durdu ondan kapı kollarını da sileyim görüşmek üzere

Kızlar akşam yemeği için bamya ayıklamıştım ama zeytinyağım yok eşim alıp gelecekti o da yarın gelecekmiş kapaklı kaba koyup dolaba koysam bi şey olur mu?
Hiç bamya yemedim tadını dahi bilmiyorum annem hiç yapmazdı.Bi fikrim yok arkadaşlar bilir muhakkak

Kızlar akşam yemeği için bamya ayıklamıştım ama zeytinyağım yok eşim alıp gelecekti o da yarın gelecekmiş kapaklı kaba koyup dolaba koysam bi şey olur mu?
Nemini kağıt havlu ile alarak kapalı bir kapta buzdolabına koyarsan bir şey olmaz.

Zaman bana yetmiyor sabah erken kalktiktan sonra geri yatmiyim diyorum ama dayanamiyorum bu sefer
Benim çocuklar geç uyuyor oğlan çok diretiyor.Kızda erken uyumayan cinsten Bu yüzden çok erken kalkamıyorum ama çokta geç sayılmaz yaz tatilinde olduğumuz için rahat takılalım istedim.Okul zamanında böyle olmayacak o zaman erken uyumaya alıştırırım umarım.
Bende erken kalkarsam bazen uyuyakalıyorum artık. Çok mu mükenmelliyetçiyiz acaba
İşlerin yetişmemesi çok normal aslında.

Bir yandan da zaman hizli geciyor çabuk buyuyor diye uzuluyorum. Valla annelik tam delilik. Uyutuyorum özlüyorum. Bilmiyorum ya dedigin gibi canlari iyi olsun da. Allah saglik sıhhat versin bize de yavrularimiza da.

Ya tuvalete gitmeyi unutuyorum sanci oluyor sonunda oyle anliyorum simdi emekliyor heryeri dagitiyor bir saniye yalniz bırakamıyorum. Sürekli kucak istiyor. Sabah ondan once kalkarsam sansliyim 2 lokma yiyorum yoksa akşama kadar aç
Aynı ben kendimi gördüm sende rabbim yardımcımız olsun bu günlerde geçer elbet bı bakmişiz kocaman olmuş bugünleri aramasak iyi

Ben mukemmelliyetci degilim aslinda az once ocaga yemek koymaya calisiyorum,kiz kucağımda, oglumda anne oyun oynayalim hadi diye basimda soyleniyo.cildiriciiim
Kizi simdi uyuttum,oglanin da gonlunu ettim, eeee evin hanimi yine mutfaga girecek kendim icin bsy yapamadim bugun,ona canim sıkılıyo.
Neyse su mutfagi toparliyim de kiz uyanmazsa azcik uzanırım belki ben de

Yatak odasını topladım
kahvaltı sonrası mutfak topladım makine boşalttım tekrar doldurdum
Evi süpürdüm sildim tozu aldım
Balkonlar temizlendi
Cam mermerlerini sildim
Kapı pervazlarini ve kollarını sildim
Cekmecem düzenli banyo yikayamadim
Bebemi tam uyuttum kargo geldi zile bastı uyandı dahada uyutamadim bütün işi sabahın köründe yapmaya baslamama rağmen akşam oldu anca bitirebildim çocuk uyumak istemiyor ahh ben uyusam keşke

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…