Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bacım ne diyon bi nefes al böyle olmaz çok belli ediyon aa hangi marka diye hemen atlıcaktim ama konuştuğum tüm böcek konularına aynı mesajı yazmissin
Negom bizim taşınma durumu belirdi. Lojmana geccek gibiyiz şükür kışın evimi şu basar korkumdan kurtulcam inşallah ve sibelcimin bahsettigi toz böceklerinden
Şu an ders çalışmaya çalışıyorum bi yandan tadilat falan kafam çok dagildi elimden geldiğince aktif olmaya calisirim

Çıkacağımız evi de bi temizlemem lazım yavaş yavaş sınav sonrası çıkcaz hemen. Her gün bisey yaparım artik

İyi akşamlar hanımlar
İşten geldim hemen çay suyu koydum
balkonu sildim
Duş aldım
Wc ve lavaboyu yıkadım
Çayı demleyip Masayı hazırladım
Yemek sonrası masa tezgah ocak bulaşık mak.ve buzdolabının dışını sildim
Yer de bir kaç kırıntı vardı elimle topladım
Mutfak zeminini elimle sildim
2 si TV nin 1 de klimanın kumandasını eşim sildi

Şimdi dinlenme zamanı

Merhaba kızlar... İşler bitmiyor ayaklarım sızım sızım sızlıyor..
Kahvaltı hazırladım
makinayı boşalttım
Evi süpürdüm
Kız yerlere haşlanmış yumurta döktü bende elimle çamaşır sulu suyla silmek zorunda kaldım kokusu geliyordu.
Pazarlıklar yerleştirildi.
Dün gece hamam böceği gelmiş bahçeden bütün açık unutmuşuz rafı.Bütün rafı indirip çamaşır suyuyla yıkadım gereksiz iş çıktı.
Bi rafı komple sildim.
Bebişi eşim yıkadı ben kurutup giydirdim.
Yatak örtüsünü silkeledim.
mama sandalyesini masayı sildim.
3 çeşit yemek tavuk sote, pilav ve çorba yaptım kız durmuyor çok ağladı beni bayağ yordu.
Yemeği indirdik bebişi doyurdum.
Akşam bulaşıklarıni yıkadım.
Ocağı sildim.
Tezgahı sildim.
Tam uzandım karın ağrım var çünkü yukardan ses geldi düşme sesi bizim kız terasa çıkmıştı beşiğe katıp dedesi sallayacaktı.Bayağ ağladı tabi ben koştum dedesi susturdu ama gözlerini dikmiş babannesine bakıyordu küs gibi boynunu yana büktü acaba düşürdü de bana mı söylemediler.Kayınbabamda Kv 'ye çok kızgındı sinirlenmişti artık ne oldu bilemiyorum.

Bugün standart işlerimi yaptım
Evi havalandırdım
Wc yıkandı
Yatağımızı topladım
Kahvaltı hazırladım, topladım
Program yapılması gerekiyordu onları hallettim

Yemeğim var dünden. Bacaklarım ağrıyor hala eskiden böyle olmazdım kız uyanmadan yapayım diye kendimi kastım sanırım haşat olmuşum

Taşınma derdi benim de başımda okul açılmadan gitmeyi düşünüyoruz da şu an ki evime güvenlik kamerası alarm gibi işleri var ...

Sabah yataklar toplandı
Ev havalandırıldı
Kahvaltı yapıldı mutfak toplandı
Akşam yemeğinin menüsü belirlendi
Banyo wc yıkandı banyo paspasları makineye atıldı
Ev süpürüp silindi tozlar alındı
Aynalar silindi
Kumandalar silindi
Mutfak lavobasının altındaki dolap düzenlendi diğerleride elden geçti
İlaçların olduğu kutu düzenlendi tarihi geçenler imha edildi

Sibelciğinin reklamı boşa gitti yazık
Hadi hayırlısı olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…