Düzenli Evimiz & Hayatımız

Çok geçmiş olsun canım
Teşekkür ederim canm
Çok geçmiş olsun canım RABBİM şifa versin yavruna
Çok teşekkür ederim canım amin inşaallah
Çok geçmiş olsun çabuk geçer inşallah
Sağol canım çok teşekkür ederim amin inşallah
Geçmiş olsun diş falan mı çıkarıyor acaba?
Sağol canım diş çıkarıyor onun da etkisi var tabiki. Crp si yüksek çıktı enfeksiyon varmış

Bizim ülkemiz yaşanacak yer değil valla. Akşam çok sinirlerim bozuldu. Çocuğu önce devlet hastanesine götürdük kan tahlili idrar tahlili istedi idrar tahlilini yapamadık bebem yapmak istemedi. Kanı gösterelim dedik. Bı girdik doktor değişmiş. Söylediği cümleye bakın ya ( crp si yüksek çıkmış ama neden çıkmış bilmiyorum ben çocuktan anlamam) anlamayabilir ozaman bebeleri almiycaksiniz alıyorsanız bilen birileride orda olmalı. Girişte bana deselerdi çocuk doktoru yok ben giriş yapmazdim. Sonra eve geldik crpyi araştırinca ben duramadim yerimde gittik özele. 430 TL olmuş sadece muayene idrar da 400 TL Allah'tan kanı devlete kitledik. Gittiğim hastane iyi fakat diğer hastanelere göre en uygun yerdi. Diğer hastaneleri düşünemiyorum. Yazık yaa valla çok yazık ne devlette işimiz doğru düzgün görünüyor ne özele para yetişiyor. Hadi benim bir çocuğum var fazla çocuğu olanlara rabbim yardım etsin kazançlarına bol bereket versin

Çok geçmiş olsun canım yaa. İnan çok iyi anlıyorum hele de böyle durumlarda insan aklını yitiriyor. Allah muhafaza ciddi bir durum olsa ne olacak o çocuğun hali. Rabbim ne eksikliklerini versin ne de hastaneye düşürsün çocukları da assssla düşürmesin neler yasadım Allah bilir hala etkisinden çıkmıs dğlm. Geçen İzmir kodlu bir numara aradı basımdan kaynar sular döküldü yüzüm kızardı bayılacak gibi oldum axaba kızım için mi aeadılar diye. Çok çok geçmiş olsun Rabbim tez zamanda şifa versin

Günaydııın ben geldiiiim. Bugün baya yoğun olacak

Ev havalandırılacak
Wc, banyo yıkanacak
Yataklar toplanacak
Balkonlar yıkanacak
Ev süpürülüp, silinip, toz alınacak
Çamaşırlar yıkanıp serilecek katlanacak
Akşam yemeği yapılacak
Derin dondurucu düzenlenecek
Buzdolabının içi silinip düzenlenecek
Kızımı yıkıycam

Kahvaltı yapıldı
Bulasıklar yıkandı makina kuruldu
kızı doyurdum şuan uyutuyorum
etraf toplamdı düzenlendi
yataklar yerde eşim nöbetten döndü uyuyor
elbiseleri makinaya atacam baska işim yok hepsini dünden yapmıstım hadi golay gele size kizlar

Aynen öyle. ya ciddi bir durum olsa idi ne olacaktı. Güzel bir hastane araştırıp oraya gitmek lazım. Benim evim bütün hastanelere çok ters kalıyor. Allah sonumuzu hayır etsin çocuklarımızı korusun yaa iki gecedir ağlaya ağlaya içi çıktı yavrumun 5 dakika aralıklarla uyandı hep. Rabbim bütün bebelere şifa versin onlar daha minicik dayanamaz kuzucuklar

Tam evi süpürüyordum oğlan koltukta zıplarken ayağını mı burktu ne yaptı anlamadık ağlamaya başladı ayağım diye. Biraz bekledik sonra basamadı ayağının üstüne öyle olunca telaş yapıp götürdük hastaneye röntgen çekildi şükür kırık çıkık bi şey çıkmadı

Ay geçmiş olsun burkmuş olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…