Düzenli Evimiz & Hayatımız

iyi bende valla cocuklae uyuyor esim gelecek hala yataktan kalkamadim o_O

oglan 8 e gidecek tetanoz asisi olacakmis saglik ocagindan aradilar bizden baska kimseyi aramamislar o_O
8 sınıfta doğum günü yakını yapılıyor ondan herkese ayrı zamanda yapılıyor

Burada kaynak su kullanıyoruz.
Bizim side çok katlı olduğu için ben depolu suyu kullanıyorum :işsiz:
Eskiden dahada soğuktu kışın bulaşık yıkayamazdın ellimiz uyuşurdu. Yazın annem bahçeyi suladığı gün çok akdığı için kana kana içerdik 😍çamaşılar sakız gibi çıkardı şimdi eskisi kadar değil 😔
Venkke gittseydiniz dağdan gelen çok lezzetli bir su tüm şehir gittip çay demlemek için su gediriyolar 😂yazın dahi ayağını o suya sokamazsın çok soğuk 😬
Valla gidip gidip yüzümü yıkadım serin serin 🥰 yaa eşime deyim bi gidelim diye🤗

Günaydın kızlar:)sabah ezanindan beri ayaktayım küçük kızımın burnu kanadı gece uyurken uyanıp yanıma geldi neyseki durdurdum dün çok dışarıda kaldı ondan galiba sonra küçük oğlum uyandı onu uyutup... ineklerimi sağdım ....sütü pişirdim.....kahvaltıyı hazırladım ....çay keyfi yapıyorum şu an .....

Herkese günaydın 🥰💐 ay kendimi çok yorgun hissediyorum boyun ve belimde fıtık çıktı canım çok acıyor bir iş yapamıyorum sürekli bel boyun kulunç ağrısı yasıyorum. Çok boğuluyorum neredeyse 1 ay adet görmedim ondan mıdır bilmiyorum sinirlerüm çok bozuluyor 😒

Herkese günaydın 🥰💐 ay kendimi çok yorgun hissediyorum boyun ve belimde fıtık çıktı canım çok acıyor bir iş yapamıyorum sürekli bel boyun kulunç ağrısı yasıyorum. Çok boğuluyorum neredeyse 1 ay adet görmedim ondan mıdır bilmiyorum sinirlerüm çok bozuluyor 😒
Geçmiş olsun canım hacamat yaptırmanı tavsiye edebilirim çoğu kişi iyi geldiğini söylüyor

Ya kızım Ayriyeten süt içmiyor O benim sinirimi ayrı bozuyor zaten anne sütü almadı aldığım mamayı da içmeyince kemikleri gelişmeyecek ya Zaten birkaç ay boyunca 5 ay 6 ay kadar enjektörle sürekli veriyordum kulunç Sıkıntılarım ondan çıktı galiba Yeter ki içsin dedim bu sefer de biberona tekrardan alıştı ama ne yapıyorsam da içmiyor çok az içiyor Akşamdan sabaha kadar aç ama çok az içiyor gün içerisinde de zaten süt içmiyor mamayı hiç sevmiyor sürekli ek gıda Ama onun kemiklerinin süte ihtiyacı var

X