Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kimle istersek yatıp kalkarız biz genciz kendi hayatımız var özgürüz bilmem ne inanç zaten nedir ki boşver yaşamana bak

Yav he ben yobazım bana yok öyle b..ktan özgürlük
Ben hiç bu gözle bakmadım olaya herkesin algısı farklı demek ki spritüel olaylarla ilgiliyim baya o gözle izlemiştim. Son dönem dizilerinin amacı gerçekten öyle o görüşüne katılıyorum

Tünaydın canlar Dün aşure keşkek yaptık üstüne kış için buğday kaynattık. Uğrayamadım. Bugün de mevlütler var oralara gidicez
Maşallah kışa hazırsın.. Afiyetle tüketin inş.
Bizde şişe domates yapıcaz bebeyle zor olur ablam ve yeğenim kahvaltıya çağıracağım beraber yapacağız çok sürmez zaten.Ablam teklif etti sağolsun:)
Birazda kırmızı ve yeşil biber ve fasulye doğrayıp buzluğa atacağım.
En zoru da salçalık biber bulunmuyor bu yıl epeyde zamlı ama yapacağız bakalım zorlanmadan yaparım inş.

Teneffüs itiraf edeyim ben de pek sevmiyorum o kadını senin profilde onu görünce biraz önyargı olmuştu sana karşı ama burda seni tanıyıp muhabbet ettikçe geçti
aayy kuzum sesli güldüm valla:)) Değiştirsem mi ne yapsam
Sağol ben seni sevdim görür görmez içim ısındı

Teneffüs itiraf edeyim ben de pek sevmiyorum o kadını senin profilde onu görünce biraz önyargı olmuştu sana karşı ama burda seni tanıyıp muhabbet ettikçe geçti
Dur resim bakıyorum değiştiricem sanırım Ben kapalı bi bayanım ama tip olarak anımsatıyorum.Ben de çok beğenirdim eski dizilerinden bu yana Asi yi çok izlerdim.☺ Bi resim katmak lazımdı benimde aklım Tuba B. geldi.

Allah ağız tadıyla yemeyi nasip etsin inşallah
aayy kuzum sesli güldüm valla:)) Değiştirsem mi ne yapsam
Sağol ben seni sevdim görür görmez içim ısındı

Ayy canım sen seviyorsan dursun boşuna değiştirme. Ben sadece konu açılınca aklıma geldi söylemek istedim. Ben de seni sevdim

Sabah hemen bir makina camasir attim makinaya. Kuruyanlari Karlsson,yerlestirdim.
Mutfak da toparlandi.
Oturma odasi hizlica temizlendi.
Katyayi oturma odasina atip ciktik evden.
Yuzmeye geldi cocuklar.
Zamani kitap okuyarak degerlendiriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…