Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bugün yine sabah kalktım çıktım hemen iş yerine gittim geç geldim. Malatyaya gitme durumumuz var hemen işe koyuldum

✅Evi havalandırdım
✅Wc yıkandı
✅Nevresim değiştirdim
✅Nevresimleri yıkadım, astım
✴️Kızın kıyafetlerini attım makineye
✴️2 posta daha çamaşır yıkanıp asılacak
✅Kızımı yıkadım

Yola çıkarsak eğer çıkmadan dikey süpürge ile bi süpürür çıkarım duruma göre artık

Hafta sonu olduğundan biraz tembellik yapmış olabilirim.Ama sonradan enerjii geldii

☀️Yataklar toplandı
☀️Evi güzelce derleyip topladım
☀️Kahvaltı hazırladım.Sonrasına makineye bulaşıklar yerleştirildi.Mutfak toplandı
☀️Ev havalandırıldı
☀️Dip köşe süpürülüp silindi tozlar alındı
☀️Yıkanabilir kilim vardı.Onu makineye attım mis gibi olmuş
☀️Banyo wc ciflendi
☀️Makineye çamaşır attım.Kurutmadan sonra yerleştirildi
☀️Akşam yemeği için yeşil fasülye yaptım.
İyi geceler💙

Günayyydınn ❤
Mutlu pazarlar 🍀🌸

cf5de815a26100905a0f0eea9f80a590.jpg

Hepinize çok teşekkür ederim halden anladığınızı bildiğimden yazıyorum zaten böyle boğulduğum zamanlarda.

Korkuyla yaşanmaz güzel yaşamaya güzel günlere anılara odaklanıcaz her şey bizim için kıymet bilip dualarını alıp yaşadığımızda en azından kayıptan sonra pişmanlık hissimiz olmaz.

Ertelememek lazım yapılacak şeyleri hemen yapmalı. Gerisi Allahın takdiri acıyı veren sabrınıda veriyor.

Sevdiklerimiz için ya kaybedersem korkusu sardığında yine onlarla vakit geçiricez kendimizi sakinleştiricez ne yapalım başka iman sahibiyiz çok şükür

Dün gittim annemi ziyaret ettim çok ağladım kuranımı okudum bağışladım.
Akşama doğru anca başımın uyuşukluğu hafifledi.
Bu seferde tam binanın önünde asker eğlencesi yaptılar rezil bir şekilde 🤬

🍀Fırını temizleyemedim ödev olarak onun yerine kiler dolabımı sildim komple.
🍀Konserveleri yerleştirdim erzakların sepetlerini boşalttım yıkadım yerleştirdim.
🍀Evin birazını süpürdüm
🍀Lavaboları yıkadım
🍀Çamaşır katladım
🍀Mutfağı topladım

Zeytin ağacını meraktan izledim kadını sevmiyorum çok itici buluyorum ayrıca göğüsleride çok çirkin 🥴

Son dizilerin aşıladığı şeyler belli.

Kimle istersek yatıp kalkarız biz genciz kendi hayatımız var özgürüz bilmem ne inanç zaten nedir ki boşver yaşamana bak :ukala::ukala:

Yav he ben yobazım bana yok öyle b..ktan özgürlük

X