Düzenli Evimiz & Hayatımız

:KK48: Haftalık 3.5 saatlik maratonum bitti çok şükür bir hafta rahatım :super:
* Dün akşam bir makine çamaşır yıkanmıştı
* Dün akşam yemek sonrası mutfağı toplarken buzdolabı bul.mak.ocak tezgah aspiratör silmiştim
* Bu gün hemen işten gelince bir mak.çamaşır daha yıkanmaya attım
* Dün akşam yıkanan çamaşırları katlayıp yerleştirdim
* Ev genel anlamda topluydu
* Tüm evi detaylı süpürdüm koltuk altları vs.
* Tüm evi sildim toz aldım
* Mermer önleri ve balkonlar silindi
* Mutfak temizdi süpürüp yerini elle sildim
* Çaydanlık ve 2 tencere çam.suyu ve cif karıştırıp ovdum güzel oldu (bir daha yaparmıyım bilmiyorum çok tıkandım ve gözlerim buğulandı ev tozu alerjim var )
* Mini fırın temizdi yine bir bez gezdirdim
* Dış kapı ayakkabılık silindi
* çamaşır mak.bitti astım
* wc lavoba yıkandı banyo aynası silindi
*duş aldım duşakabin yıkandı

10 parça ütü var birde salon canları silinmesi lazım yarına bıraktım yoruktummm çünkü :ruh:

:KK48: Haftalık 3.5 saatlik maratonum bitti çok şükür bir hafta rahatım :super:
* Dün akşam bir makine çamaşır yıkanmıştı
* Dün akşam yemek sonrası mutfağı toplarken buzdolabı bul.mak.ocak tezgah aspiratör silmiştim
* Bu gün hemen işten gelince bir mak.çamaşır daha yıkanmaya attım
* Dün akşam yıkanan çamaşırları katlayıp yerleştirdim
* Ev genel anlamda topluydu
* Tüm evi detaylı süpürdüm koltuk altları vs.
* Tüm evi sildim toz aldım
* Mermer önleri ve balkonlar silindi
* Mutfak temizdi süpürüp yerini elle sildim
* Çaydanlık ve 2 tencere çam.suyu ve cif karıştırıp ovdum güzel oldu (bir daha yaparmıyım bilmiyorum çok tıkandım ve gözlerim buğulandı ev tozu alerjim var )
* Mini fırın temizdi yine bir bez gezdirdim
* Dış kapı ayakkabılık silindi
* çamaşır mak.bitti astım
* wc lavoba yıkandı banyo aynası silindi
*duş aldım duşakabin yıkandı

10 parça ütü var birde salon canları silinmesi lazım yarına bıraktım yoruktummm çünkü :ruh:
Ben kendimi öldüreyim 28 senelik ömrümde hiç bu kadar iş yapmadım

🍀Yatakları düzelttim.
🍀Evi topladım.
🍀Kahvaltı hazırladım.
🍀Pencere önlerini sildim.
🍀Mutfağı topladım.
🍀Salonu dip köşe temizledim.
🍀 Evi süpürdüm sildim.
🍀Katlanmış çamaşırları yerleştirdim.
🍀Yarın için yemek hazırlıkları yaptım(4 çeşit yapıldı,salatalar yarın):ruh:
🍀Bu arada çıkan bulaşıkları hep elde yıkadım.

Ben kendimi öldüreyim 28 senelik ömrümde hiç bu kadar iş yapmadım
Canım daha yazmadiklarim olmuş :KK48:
Nevresim Havlular değişti
Çöpler atıldı mutfak ve banyo çöp kovaları yıkandı silindi çöp poşeti takıldı
akşam yemeği yapıldı :KK70:makarna ve cacık

Şimdi çay suyu koydum bir yandan :kahve:

Yatakları topladım
Makinaya çamaşır attım çalıştırdım
Bulaşık makinasını boşalttım
Kahvaltıdan sonra mutfağı topladım
Bulaşık makinasını doldurdum
Çamaşırları astım
Yine makinaya çamaşır attım çalıştırdım
Bütün evi süpürdüm
1 sepet çamaşır katladım yerleştirdim
Banyoya yedek havluları yerleştirdim
Sıvı sabunluğu doldurdum
Odaları topladım
2 tane çaydanlık takımı cifledim
Ocağı ve arkasındaki fayansları sildim
Çamaşırları topladım
Mutfağı topladım makinayı doldurdum
Yüklüğü boşalttım düzenledim

Bende sevdiklerimle birgün sınanmaktan cok korkuyorum. Öncelik olarak biz ölmezsek mutlaka sınanacagımız birsey. Bu ölüm korkusunu asla içimden atamıyorum. Abartmıyorum hergün aklıma gelen birsey. Ve bazen piskolojik bir destek mi alsam acaba diye düşünüyorum. Annem benim için herşey telefon acayım cevap vermesin endişeleniyorum. Bazı arkadaslarıma soruyorum sizde boylemisiniz diye aklıma kotu birsey getirip neden moralimi bozayım diyorlar. Bende böyle yapmak istiyorum ama olmuyor yapamıyorum cok evhamlıyım heralde. Piskolojik destek alsam diyorum bana soracağı ilk soru gecmişinde sevdiğin birini kaybettinmi olacak. Hayır kaybetmedim. Bu tür vakaları sanırım gecmişte yasanan olaylar tetikliyor ama bende böyle bir gecmiş yok. Simdi senin yazıni okuyunca bir ben degilmişim dedim ondan yazmak istedim. Bu durum beni mahvediyor düşünüyorum mesala annemin öldüğünü aglıyorum ve sonra düşünce beni bu hale getirdiyse gerçeği beni kahru perişan eder diyorum. Bilmiyorum valla şuan yazarken bile sürat düştü canım sıkıldı gözlerim doldu esim karşımda aglamak ta istemiyorum noldu noldu diyecek. şimdi annemi ariycam. Allah'ım bütün annelere sağlıklı uzun ömürler versin. Ahirete intikal edenlere de rabbim rahmetiyle muamele edip rahmet etsin inşallah amin
amin canım🙏 Sevdiklerimizi kaybetme korkusu hepimizde vardır bence ileri boyuta gitmemesi için bende abartma Teneffüs kendine gel diyorum ama yapacak birşey yok.Ölüm Allah ın emri mezar ziyaretlerinde bizleri görürlermiş.İyi bi amel işlediğimizde onlara sevdiklerimize haber verilirmiş.😌

Zeytin ağacına baktım övüldüğü kadar bir şeyi yok pek beğenmedim.
Ben Preason Break hayranıyım benim için top 1 de hep o var..😅 Kuş Uçuşu daha iyiydi.Mezarlık ta vardı.
Pkeay Blinders bu da iyi 4.sezonda kalmıştım eşim izlemem dedi çok ahlaksız zararlı madde kullanımı da öne çıkarılıyor fazlasıyla.Ben bazen merakıma yenik düşüyorum ne olacak diye.
Kardeşim Breaking Bad izliyormuş.Abimde Anna yada anne diye bi dizi söyledi temiz diziymiş.☺

İyi akşamlar kızlar...Ben de dinlenmek istedim bugün ama yok yine durmadım.😅
📌Poğaça hamuru yoğurdum 3 tepsi poğaça yaptım.
📌Fırını açmışken kalıpta kekte yaptım çocuklar gün içerisinde atıştırsın diye.
📌Annem geldi lahmacunda ısıttım çay içtik.
📌Çamaşır astım.
📌Bulaşık makinasını doldurdum çalıştırdım.
📌Elde yıkanacaklar vardı leğenler bardaklar hepsini çamaşır suyu ekleyip yıkadım tepsileri de cifledim.
📌Ocağı sildim
📌Bebişi yıkadım
📌Araba sürmeye gittim.

Kizlar bende cok korkuyorum sevdiklerimin ölümünden.yasimız ilerledikce daha cok artiyor.anneminde babaminda kaybi beni ne hale getirir bilmiyorum ama eskisi gibi olamam.aklima geldikce cildiracak gibi oluyorum.ozellikle babamda daha cok yaşıyorum. Bi gün telefonda konusmasak korkuyorum ya daha konuşamaSak diye.
Hatta tlf acinca babamin sesini duyunca cok sükur diyorum.

Ben Preason Break hayranıyım benim için top 1 de hep o var..😅 Kuş Uçuşu daha iyiydi.Mezarlık ta vardı.
Pkeay Blinders bu da iyi 4.sezonda kalmıştım eşim izlemem dedi çok ahlaksız zararlı madde kullanımı da öne çıkarılıyor fazlasıyla.Ben bazen merakıma yenik düşüyorum ne olacak diye.
Kardeşim Breaking Bad izliyormuş.Abimde Anna yada anne diye bi dizi söyledi temiz diziymiş.☺
Dizi çok izliyorum fırsat buldukça. Bu ara dönem dizilerine sardım. Breaking Bad başladım ama yarım bıraktım. Mezarlık izledim ama rahatsız olduğum çok şey oldu hoşlanmadım baktığımada pişman oldum sonradan.
Dizi çok derya deniz. Polisiye de çok severim.
Eskilerden Lostun yeri çok ayrı.

X