Düzenli Evimiz & Hayatımız

Var mi arttiran ben yeni ucretsiz izne ayrildim bebegimden dolayi.2 senedir çalışıyordum. Ya sen ?
Oy minnoşun mu var senin Ben de ücretsiz izindeyim canımm hatta 15 Ağustos‘ta göreve başlamam gerekiyor bitiyor
süremiz uzadığı için onu da uzatıyorum

Var mi arttiran ben yeni ucretsiz izne ayrildim bebegimden dolayi.2 senedir çalışıyordum. Ya sen ?
Hayırlı olsun ikinize de. Tadını çıkarın. Ben yoğun bakım hemşiresiyim. Ama bu aralar kafam çok karışık. İşi bırakmayı düşünüyorum. Dün akşam böyle Bi konu açacaktım size de. Düşünme aşamasındayım bakalım.

Yoğun bakım hemşiresi olmak gerçekten kolay değil canımm.Özel hastanede mi çalışıyorsun?
Özel hastanede de Ben de doğumhanede çalışmıştım zor günlerdi hem kpss hemde iş aynı anda zor gidiyordu

Oy minnoşun mu var senin Ben de ücretsiz izindeyim canımm hatta 15 Ağustos‘ta göreve başlamam gerekiyor bitiyor
süremiz uzadığı için onu da uzatıyorum
Bir minnos bir aslan annesiyim izin bana cok iyi geldi ama bu sefer evde iş bitmiyo napicaz bu isi Nego
Yogun bakim istemediğim bir bölümdür ve zordur, isi birakmak icin sartlarin musaitse tabiki senin kararin

Tabi canim Rabbime bin sükur.cok iyi bi insan
Bidaha dunyaya gelsem yine onla evlenirim
Aman napalim.kotu sözu hakareti haksizligi yok.buda kusur kalsin.laf aramizda bende evi cok sever oldum.
Benide kendine bezetttiii
Bizde evi sever olucaz yakında :))
Bende çok gezmeyi seven biri deilim arada bı çıkmak lazım karı koca dimi zorla çıktıktan sonra ne anlamı var ki

Aynen bende diyorum. Demek ailecek bizle gezmekten zevk almiyorsun diye
Öyle böyle geçiyor iste günler
Benimkisi başkasıyla gezip bizimle gezmemis olsa bende aynısını derdim fakat bu adam başkalarıylada gezmiyor. Aynen. öyle böyle geçiyor zaman. Allah'ım başka dert vermesin saygısıni sevgisini gösteren eviyle ilgilenen biri. Hakareti yok çok kötü alışkanlıkları yok napalim idare edicez artık. Çünkü defalarca konuşmama rağmen adamda bı değişim yok. Tatlı canımı sıkıp hayatı zindan etmeye gerek yok bebeme pozitif bir anne olmam lazım

Pandemi yoğun bakımdı önce pandemi azalınca herkes kendi kliniğinde bakıyor artık hastalara. Şimdi anestezi y.b olduk. Yoğun bakım çok seviyorum. Özel de değilim. Üni. Hastanesindeyim. Primim doldu yıla çookk var yaş da öyle. İşimi seviyorum ama aşık değilim. Tatmin etmiyor. Arkadaşlarım da öyle der buraların kalemi değilsin diye. Ama öyle yorucu Bi hastaneki anlatamam. Aktif ve enerjik biriyim genelde ben bile tükeniyorum. Hele gençler bile zor kalkıyor altından. Yönetim çok başarısız. Daha önce İzmir de çalıştım hemşireliğin Bi duruşu vardı. Burada o da yok. İş yükü gereğinden fazla ve kızlarıma eşime evime kalamıyorum. Zaten ilk çocuk olduktan sonra feminist düşüncelerim silindi gitti. Anne olmak ev hanımı olmak yeterince zor. Kızlarımı kendim yetiştirmek istiyorum. Anneyle büyüyen çocuk daha iyi bence. Başka bişeyler bakacağım. Evden bişeyler. Boşlukta hissetmeyeyim diye. Allah Bi nasip koyar elbet önümüze. Kendime seneye haziran a kadar Bi süre verdim. Çooook uç olaylar olmazsa net kararım o tarihler.

kahvalti yapildi
bulasik makinasi bosaltildi kirliler yerleştirildi
camasirlar toplandi,katlandi,yerleştirildi
carsaflar yikandi,asildi,toplandi,yarin misafir icin hazirlandi
Odalar toparlandi
mutfak ve banyo copleri atildi
mutfak tezgahindaki baharatligi,2 tane yagdanligi,çaydanlığı,ketili,cop kovasini temizledim
mutfak tezgahini camasir suyuyla kopurtup sildim
ankastreyi temizledim
beyaz esyalarin dışını sildim
mutfak dolaplarimin dışını silip parlattim
mutfagi supurup,herseyi yerine yerlestirdim
ütü yaptim
aksam yemegi hazirladim,yedik,mutfagi toparladim
Bikac yapacak isim daha vardi ama bugunluk bittim

Pandemi yoğun bakımdı önce pandemi azalınca herkes kendi kliniğinde bakıyor artık hastalara. Şimdi anestezi y.b olduk. Yoğun bakım çok seviyorum. Özel de değilim. Üni. Hastanesindeyim. Primim doldu yıla çookk var yaş da öyle. İşimi seviyorum ama aşık değilim. Tatmin etmiyor. Arkadaşlarım da öyle der buraların kalemi değilsin diye. Ama öyle yorucu Bi hastaneki anlatamam. Aktif ve enerjik biriyim genelde ben bile tükeniyorum. Hele gençler bile zor kalkıyor altından. Yönetim çok başarısız. Daha önce İzmir de çalıştım hemşireliğin Bi duruşu vardı. Burada o da yok. İş yükü gereğinden fazla ve kızlarıma eşime evime kalamıyorum. Zaten ilk çocuk olduktan sonra feminist düşüncelerim silindi gitti. Anne olmak ev hanımı olmak yeterince zor. Kızlarımı kendim yetiştirmek istiyorum. Anneyle büyüyen çocuk daha iyi bence. Başka bişeyler bakacağım. Evden bişeyler. Boşlukta hissetmeyeyim diye. Allah Bi nasip koyar elbet önümüze. Kendime seneye haziran a kadar Bi süre verdim. Çooook uç olaylar olmazsa net kararım o tarihler.

Tabi canim aynen
4 4lük kimse olamaz.yok benim esimde arkadaslariyla cikmaz .hatta arkadaslari eşimi cağirir gitmemek icin her yolu dener.esim akrabalar ve bizle yani hep beraber gitmeyi sever.e bende bazen kafa dinlemek istiyirum.surekli kalabalik gitmeyee gerek yok.
Aynen sevgisi saygısi var.bu zamanda saygılı es bulmak cok zor.bunu en iyi bir derdim var bolümunde anladim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…