Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ben yaptıracaktım yaşım tutmadı
Çevremde yok ama kordon bağlama sonrası hamile kalma olasılığı yok diye biliyorum
Bende dr kesinlikle hamile kalma durumu olmaz sadece tüp bebekle dedi kkorktum mide bulantısı yaşadım aded döngüm değişti diye.. hamile değilim ama test yaptım içim rahatladı

Keyfine göre gider gelirsin canım. Hele yakıtı koca doldurunca daha zevkli gezmek

Canim benim esimde gezmeyi fazla sevmez.ama arkdaslariylada cikmaz.
Akrabalarla ortak deniz piknik sever.bende cok konustum yalniz simdi cocuklar buyüyünce onlar icin birazda olsa bu durumu aşma ya basladi.ama yinede bi sinemeaya gidelim yada yemege gidelim dedigini hic duymadim.hep ben zorlarim
Şimdi valla cocuklar büyüdü onlarla gidiyom sinemaya falan.huylu huyundan vazgecmiyor malesef

Başka kötü huyları yoksa insan bir şey de yapamıyor, hani adam özünde iyi zaten, huyu değil evcimen diyorum ama. Zamanla alısır belki bilemiyorum

Balkonda ıslanan halimi yıkadım
Balkonu sandalyeleride yıkadım
Mutfağı topladım
Bebemi yıkadım
Pencere önlerini sildim
Beyaz eşyaların yüzeylerini sildim
Bugün daha fazla iş yapacaktim ama bebem bırakmadı mutfak toplamaya tam 5 kere gittim hep yarım bırakıp 6.ci gidişinde bitirdim.
Yemek yapicam ama malesef bırakmıyor beyfendi bugün ayrı bı mızmız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…