Düzenli Evimiz & Hayatımız

Aa o hamam böcekleri uçabiliyormu
Çok tiksinirim korkarım bende ya kış gelsede kapansa kapılar pencereler

O susam gibi böcek yüzünden bende 2 kere baharat dolabını döktüm.
Bi keresinde köri ve yenibahar böceklenmişti onun içinde gördüm o böcekten.
Attım temizledim baya görmedim. Geçen hafta yine baktım her gün bi tane ya da 3 günde bir dolabı açınca kapağında yürüyor geberesiceler diyip basıyorum peçeteyi uçuyor bi de

Her kavanozu elime alıp bakıyorum yok her şey normal.
İki gün önce kızım yulaf istedi koydum sütle bi baktık sütün üstüne çıktı 2 hafta olmuş alalı bimden evde beklememiş yani.
Tam buğday ve yulaf unlarını zaten hep dolaba koyuyorum kurtlanıyor dışarda bundan sonra yulaf ezmesinide koyarım.

Hamam böceği bu uzun büyük parmak kadar olanlardan değilmi

Hamam böceği kahverengi uzun antenleri olan gündüz asla görünmeyen mutfak ve banyoda duvar içlerine yuvalanan şuursuzca üreyen pis bir böcek.
Karafatma denir ya siyah olur o dışardan gelir bildiğim ha içerde yuvalanır mı bilmiyorum tabi

Küçükken oturduğumuz evde çok vardu ama ben kaçardım görür görmez

Güldüğümd bakmayın ya eski oturduğum yerde gece ağlama krizine girmişliğim var korkudan özellikle bi bu kalorifer böceği ve kırkayaktan aşırı korkarım
Ay benim bir anım var. Ailemle küçükken yaşadığımız evde vardı kırk ayak bile çıkıyordu arada. Çok eski mezarlık yanı bir binaydı.
Bir akşam otueuyoruz annemle. Annem görmüş ben korkuyorum diye hiç söylemeden sessizce kalkıp korktuk minderiyle hunharca yere vuruyor ama nasıl vurmak. Bende görmedüm ya tabi anneme birşey oluyor sanıyorum bağruyorum noluyor anne noldu diye. Komşunun kocasıda evine giderken merdivenlerdw sesimi duymuş. Komşuya demiş koş çabuk hogwartsı dövüyolarmı napıyorlar çok bağrıyo. Kadında nefes nefese geldi. Ben hala olayın şokunda annemde sözde beni korkutmadan iş halletcek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…