Düzenli Evimiz & Hayatımız

maraton bitti bende bittimm güya senelik izin aldım 2 gün evde dinleneyim diye neyse iyi oldu 1 hafta rahatım şimdi
mutfak, salon , küçük oda ve yatak odası toparlandı her şeyin tozu alındı yer zeminleri silindi

cam önlerinin tozları alındı 2 balkon yıkandı düzenlendi

wc lavabo duşa kabin yıkandı yeri silindi

ayakkabılık düzenlendi silindi

3 makine çamaşır yıkandı kurudu ve yerleştirildi (çarşaf havlular değişti )

15 parça ütü yapıldı

yazmadığım unuttuğum işler vardır daha ( sadece yatak odasında dolabın içine el atmadım... giysiler elden geçmesi lazım) evde ne varsa elim değdi bu gün

akşam yemeği hazırlandı karpuz peynir bu sıcak da yoruldum yemek yapacak halim kalmadııı

duş aldım kahvem elimde artık keyif zamanıııı

Ben işimi bitirdim görev tamam
Ekstra olarak
Makina boşaltıldı mutfak toplandı.
ev supuruldu silindi.
Balkon temizlendi.
Bebem yıkandı.
Mutfak halısı makinede yıkandı.
Şimdi bebeme yemek yapicam
Ayrıca bize bükme yapicam hamuru hazırlandı. İkindiyi kılıp hemen içini hazırlıcam birde yanına çay demliycem afiyetle yicez inşallah herkese kolay gele

Elinize sağlık

Butun islerimi hallettim yemegim pisiyo, esim gelince yemegi yiyip mutfagi toparlarim , odevi yapamadim sadece, eger firsat bulursam onuda yapcam bugun

Sürünerek iş yapıyorum hamdolsun

Mutfak toplayacağım ✔
Kahvaltı yapacağım✔
Yemek yapacağım✔ vişne suyu yaptım ayrıca
Ev toplayacağım✔
Ev süpüreceğim✔ toz aldım ayna sildim ayrıca
Banyo ve tuvaletin bi üstünden geçeceğim✔
Çamaşır katlayacağım✔ + 1 sepet daha katladım
Az bişey ütü var yaparmıyım bilmiyorum
Kitap bitireceğim ✳
Cüz okuyacağım✳
Annemin mezarına gideceğim ✖ iptal oldu
Kütüphaneye gidip kitap teslim edeceğim. Akşam gidecektim zaten

Çocuklarla bozuştum dün bugün nasıl ders yaparız bilmiyorum

Çok geçmiş olsun

Saricivcivcikcik canım sınavda başarılar. Çok emek verdin inşaAllah emeklerinin karşılığını alırsın. Allah muradını versin
Ahh negom Allah razı olsun çok sağ ol ❤ sınavdayken aklınıza gelirsem dualarınızda yer verirseniz çok mutlu olurum ❤
Tahmin edebileceğin gibi fenalardayım şu an

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…