Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hayirli geceler arkadaşlar
Ancak gelebildim,kış hazirliklarina basladim. Ödevlerin ekran goruntusunu aliyorum,unutmayim diye :KK70: yarin hizlandirilmis ev topla-supur-sil yapmam gerekiyo,komsularin gelicez diye tutturdular. Aslinda persembe grlecekrdi ama evim pis pasakli diyemedim yuzmeyi bahane ettim 🤣🤣🤣🤣

Bu arada kizimi diyanetin kuran kursuna camiye gonderiyordum. Salidan beri gitmiyor ve tirnak yemeye basladi (once yeme huyu yoktu) , gidip kadin hocayla konussam daha mi kotu olur acaba? Kizimi zorlamakta istemiyorum bu sefer hepten sogursa diye. ElifBa dersinde 7deler, namaz surelerinde su zamana kadar ettehiyayytu, rabbena dualari,allahumme salli ve barik dualarini bitirdiler. Benim kizinda ezberi yok , evde calistiriyorum,cokta tekrar yapiyoruz ama camide heyecan yapiyo belkide unutuyor sanirim 🤦‍♀️🤷‍♀️

Dogum yapan arkadasimiza Rabbim anali babali buyutsun,hayirli evlat olsun ,masallah 🤲

Cocugu, eşi ve kardesi hasta olan arkadaslara cok gecmis olsun ,tez zamanda iyi olsunlar insallah 🤲

Opera uygulamasina bi bakicam tsk ederim Nego Hanim 🤩😍

Saati 8e kurdum ama uykum kacti ,zorlayarak uyumak gerekiyo yarin cok isim var 🤯 komsulari atlattiktan sonra tarhana yapicam.
Ayy aciktim ben iyimi 🥴😪
Hocasıyla konuşman iyi olur soğumasın.

Bonus Bonus Selizay Selizay Ben hamarat değilm :KK43:
10329 sayfada bu paylaşımıma yazdı aktif lora
Biz çok espiri yapar güleriz aman deyim alınmayın valla kötü bir niyetimiz yok samimi görünce yaparız zaten hiç espiri yapmadıklarımızın bi durup düşünmesi lazım noluyo lan diye

Günaydınnnn :KK68:
72d8e56bec86a216b9a6d8736b7b35c8.jpg

kk birinci noteri kk birinci noteri
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
UcanSupurge UcanSupurge
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
K klbk33
JES JES
C Capanin Gururu Teyom
golgefeslegeni golgefeslegeni
Levaiz Levaiz
Teneffus Zili Teneffus Zili
Efser Efser
i p e k i p e k
Selizay Selizay
A Anka
Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne
The The
Amazing family Amazing family
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim
Homer Simpson Homer Simpson
penyez83 penyez83
sweetgirlcandy sweetgirlcandy
Black Light Black Light
S Sfb
dira90 dira90
Pinhan Pinhan
_ASTRAL_ _ASTRAL_
O1deren87 O1deren87
Cookiie Cookiie
K Kitapkontesi
aslisc aslisc
Nane Limon Kabugu Nane Limon Kabugu
B Biney
Meryeemmm_ Meryeemmm_

HicPlatesYapmadim HicPlatesYapmadim

Günaydınnn
Eşim hastaydı.Bana da bulaştı.Fena durumdayım.Bogaz ağrısı resmen kulağıma vuruyor.Sabaha karşı oğlumda ateşlendi.Minik kızım iyi olsa bari😥
Geçmiş olsun Allah acil şifalar versin inşallah

Günaydınnn
Eşim hastaydı.Bana da bulaştı.Fena durumdayım.Bogaz ağrısı resmen kulağıma vuruyor.Sabaha karşı oğlumda ateşlendi.Minik kızım iyi olsa bari😥
çok geçmiş olsun RABBİM tez vakitte acil kalıcı şifalar versin aminnnn :dua:

X