Düzenli Evimiz & Hayatımız

Şöyle keyif çayı içeyim sizlerleee :kahve:

Ofisin çaydanlığı çaycısı tezgahı ve lavabosı yıkandı güzelce temizlendi

Bu günlük evrak İşleri toparlandı çaydan sonra ikindi namazını kılar eve doğru yürüyüşe geçerim artık yoruldum bu gün evde yemek de yokkkk:KK70:kime geleyim yemeğe :KK55:
Bonus Bonus Selizay Selizay Ben hamarat değilm :KK43:
10329 sayfada bu paylaşımıma yazdı aktif lora

Evet canım gri olan salavat grubu :KK200: diğer kahve rengi ya bedi grubu :KK200: telefonumdaki zikir mantık de destek için :KK200:

Çok şükür yetişmeye çalışıyorum :KK60:
Bonus Bonus Selizay Selizay bu mesajıma istinaden çok tatlısın yazdi :KK48: geçmişi okuyamıyorum yazınca sizler için buldum

Bugün marketten çıkınca ödediğim fiyattan şüphelenip fişe baktım. Aldığım sütü 2 kere geçirmişler. Geri dönüp söyleyincede sanki benim suçummuş gibi bir tavırlara giriyorlar.
Dikkat edin arkadaşlar valla çok birşey alsak farketmeyip arada kaynayıp gitcek.
Geçen annemle aynısını yaşadık sütleri fazladan geçmişlerdi. Çoğu zaman hiç bakmam fişe aslında bakmak gerek

Hayirli geceler arkadaşlar
Ancak gelebildim,kış hazirliklarina basladim. Ödevlerin ekran goruntusunu aliyorum,unutmayim diye :KK70: yarin hizlandirilmis ev topla-supur-sil yapmam gerekiyo,komsularin gelicez diye tutturdular. Aslinda persembe grlecekrdi ama evim pis pasakli diyemedim yuzmeyi bahane ettim 🤣🤣🤣🤣

Bu arada kizimi diyanetin kuran kursuna camiye gonderiyordum. Salidan beri gitmiyor ve tirnak yemeye basladi (once yeme huyu yoktu) , gidip kadin hocayla konussam daha mi kotu olur acaba? Kizimi zorlamakta istemiyorum bu sefer hepten sogursa diye. ElifBa dersinde 7deler, namaz surelerinde su zamana kadar ettehiyayytu, rabbena dualari,allahumme salli ve barik dualarini bitirdiler. Benim kizinda ezberi yok , evde calistiriyorum,cokta tekrar yapiyoruz ama camide heyecan yapiyo belkide unutuyor sanirim 🤦‍♀️🤷‍♀️

Dogum yapan arkadasimiza Rabbim anali babali buyutsun,hayirli evlat olsun ,masallah 🤲

Cocugu, eşi ve kardesi hasta olan arkadaslara cok gecmis olsun ,tez zamanda iyi olsunlar insallah 🤲

Opera uygulamasina bi bakicam tsk ederim Nego Hanim 🤩😍

Saati 8e kurdum ama uykum kacti ,zorlayarak uyumak gerekiyo yarin cok isim var 🤯 komsulari atlattiktan sonra tarhana yapicam.
Ayy aciktim ben iyimi 🥴😪

Ancak gelebildim,kış hazirliklarina basladim. Ödevlerin ekran goruntusunu aliyorum,unutmayim diye :KK70: yarin hizlandirilmis ev topla-supur-sil yapmam gerekiyo,komsularin gelicez diye tutturdular. Aslinda persembe grlecekrdi ama evim pis pasakli diyemedim yuzmeyi bahane ettim 🤣🤣🤣🤣

Bu arada kizimi diyanetin kuran kursuna camiye gonderiyordum. Salidan beri gitmiyor ve tirnak yemeye basladi (once yeme huyu yoktu) , gidip kadin hocayla konussam daha mi kotu olur acaba? Kizimi zorlamakta istemiyorum bu sefer hepten sogursa diye. ElifBa dersinde 7deler, namaz surelerinde su zamana kadar ettehiyayytu, rabbena dualari,allahumme salli ve barik dualarini bitirdiler. Benim kizinda ezberi yok , evde calistiriyorum,cokta tekrar yapiyoruz ama camide heyecan yapiyo belkide unutuyor sanirim 🤦‍♀️🤷‍♀️

Dogum yapan arkadasimiza Rabbim anali babali buyutsun,hayirli evlat olsun ,masallah 🤲

Cocugu, eşi ve kardesi hasta olan arkadaslara cok gecmis olsun ,tez zamanda iyi olsunlar insallah 🤲

Saati 8e kurdum ama uykum kacti ,zorlayarak uyumak gerekiyo yarin cok isim var 🤯 komsulari atlattiktan sonra tarhana yapicam.
Ayy aciktim ben iyimi 🥴😪
Benim cocuk da pek istekli gitmiyor Kuran kursuna.
Bir kaç gün ara verdim bende .
Sonra tekrar başlayacağız.
Benim çocuğun beklentileri cok yüksek ondan gitmek istemiyor.
Daha fazla oyun olsun , 3 saatlik kurs içinde yemek de verilsin istiyor.
Daha çok boyama yapılsın istiyor.
Öğretmen çocuğumu bireysel olarak da dinlemeli.
Genelde toplu öğretim yapılıyor ya bundan da rahatsizmis bizim küçük bey.
.senin çocuğun da ya sıkıntısı vardır anlatmadigi ya da benimki gibi beklentisi yüksektir.

%D9%82%D8%B7%D8%A9-%D9%86%D9%88%D9%85.gif

Günaydın efendim 🥴😍 selamımı verdim şimdii gidiyorum :KK55::KK55:

Ayy aciktim ben iyimi 🥴😪
Mutlaka konuş bazı kendini bilmez hocalar çocukları dinden soğutuyor aynısı geçen gün bazartesi başıma geldi oğluma hızlı hızlı sormuş son sayfalarda ki okulda zaten geçmişti o sayfaları sıkmış çocuğu azarlamış felan eve geldi ben daha gitmem hoca böyle davranıyor dedi eşim gitti özür dilemiş felan....tırnak yemeside bir sorun yaşadığıni gösterir belki başka bir sorun ama sorunu bulmaya çalış bol bol konuş kızınla

X