Düzenli Evimiz & Hayatımız

Faturaları sallıyor olabilirler mi?
Yaklaşık 1 aydır Kullanmadığımız boş duran eve 400 TL doğalgaz geldi
Hiç sorma yaa ev büyük o yüzden diyoruz da yine de aynı bulaşık aynı çamaşır tv de izlenmiyor fazla bilgisayarı da kaldırayım bu ay nasıl olacak 2 dondurucu var kurbandan beri ikisi de çalışıyor işte

JES Kulağını böyyle dört aç oku bak hangi karınmış

Ben üçüncü sezaryen sonrası dr bidaha doğum yapma dedi 4 sezaryanim en kolayıydı her doğum her hamilelik farklı oluyor çoğu kez
Maşallah seninkide iyi cesaret. Normal doğum yaptım ruhumu teslim ettim amel defterim kapandı zannettim. İlk çocuk zor ikinci üçüncü kolay olur diyorlar ama bilemiyorum. Bakalım benim ikinci nasıl gelmek isteyecek.

Bitirdim kahvemle geldim
Nevresim vs değiştirdim.
Çamaşır yıkayıp serdim.
Balkonları ve camlarını sildim.
Lavabo ve klozetleri temizledim, banyo paspaslarını değiştirdim.
Islak zemini mopla sildim.
Ben gecikmeli gittim biraz ama yine yaptım bi şeyler
Banyoyu temizledim
Bulaşık makinesini boşalttım kirlileri yerleştirdim
Makineye çamaşır attım astım
Evi topladım süpürdüm
Oğlana duş aldırdım
Kendim duş aldım

Şimdi oğlumu uyutup bi kahve keyfi yapıcam inşallah

2 aylık yine iyi gelmiş
Çok tasarruf ettim fırın hiç çalıştırmadım elektirik süpürgesi yine aynı şekilde üstelik düğün de 1 hafta jenaratör ile sağladık elektiriği şarteli kapattık süt makinasını da çalıştırmadım uzun zamandır ondan düşük gelen hâli bu faturanın

Benim de bugün kontrolüm vardı kan verdim. Henüz sonuç almaya gitmedim ama e nabızdan baktım her şey normal aralığında boş yere stres yapmışım.

Valla artık 500 liralara normal diyoruz aynı şekilde ben çok elektrik kullanmam evde bile olmadığım aylar dünya kadar geliyor

Benim de bugün kontrolüm vardı kan verdim. Henüz sonuç almaya gitmedim ama e nabızdan baktım her şey normal aralığında boş yere stres yapmışım.
Hiç stres yapmaya gerek yok canım. Doktorun tavsiyelerine uydun mu sıkıntısızca atlatırsın süreci. Çok şükür benim şu an çok nadir tek tük çıkıyor. O da eskisi gibi ağrılı büyük değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…