Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ben doyurdum şimdi dışarıya çıkacaklar o kıyafetim nerde bu kıyafetime ne oldu donlarına kadar bana sorup sorup ağlıyolar
bu herkesde var demek ki corsbina kadar soruyorlar baktin mi diyorum goremedim diyor sanirim odanin kapisindan bakip gormeye calisiyorlar

Tüm secenekleri yanıma aldım Olmadı banyo terliği bile olurdu
Ev sahibi olduğum düğünlerde yanıma mutlaka arternatif ayakabı terlik arabaya koyarım
Ha işte alternatif almayanlara şık şık terlik verip ev terliğine kaldım ama çok rahattı yaa o kadar halaya ayaklarım ağrımadıydı artık onların topuklu ve şık olanını alıyım düğüne gitmek için

Yaş konusunda haklısın canım hakkınızda hayırlısı olsun.Benim de gebeliğim çok zor geçiyor 3.cü çocuğumu düşünürsem 33 , 35 gibi Allah nasip ederse
Ben de kapattım çocuk defterini hergün kan sulandırıcı iğne kullanıyordum bi daha göze almak zor gibi geliyor.
Inş.hayırlı bi kardeşi olsun bebişinin hayattaki en güzel hediye ona bu olur.

Tüm secenekleri yanıma aldım Olmadı banyo terliği bile olurdu
Ev sahibi olduğum düğünlerde yanıma mutlaka arternatif ayakabı terlik arabaya koyarım
Oo bol bol halay çekiyorsun demek ki. Ablamın düğününde hamileydim çok üzülmüştüm erkenden çıkıp gidesim geliyordu
Bak şimdi canımı çektirdin Efser evde bi açıp iki tur atayım.

Hiç oyun bilmemmmm ben
Kızımın arkadaşıyla öğreneyimm diye aralarına aldı beni halay bozuyormuşum diye dışına atıldım

Bende bı kardeşi olsun tek kalmasın çocuğum diye olsun istiyorum. Yoksa hamileliğim kötü geçti bı daha çocuk yapmam dedim doğumum berbat ötesi geçti bidahami aman aman asla dedim. Unutmadım çektiklerimi ama seninde dediğin gibi çocuğuma verebileceğim en güzel hediye kardeş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…