Düzenli Evimiz & Hayatımız

İkiz büyütmek gerçekten takdire şayan 👏👏
Ah teşekkür ederim 🌷
Gerçekten öyle, ki zor bebek değillerdi hamdolsun. Ama yine de ikiz çok çok çok zor. Bir şekilde büyüttük çok şükür, 8 yaşında oldular bile.
İşte bir de tek bebek nasıl oluyor diye merak edince bir kez daha ikiz olmaz nasılsa diye niyetlenmiştik 🤣 Allah da nasip etti, 3 yaşında bir miniğim var. İyi ki olmuş o da.
İkizden sonra tek çok daha rahat geldi bana. Hep beraber büyütüyoruz bu oğluşu da🤗

Bende şartları kabul edip tadını çıkarmaya çalışayım bari 😉 zatende yapacak bişey yok bütün çocuklar hemen hemen aynı galiba bazen diyorum bu çocuktaki enerji bende olsaydı keşke
Allah sağlık ve huzur versin gerisi gelir geçer 😊

Ah teşekkür ederim 🌷
Gerçekten öyle, ki zor bebek değillerdi hamdolsun. Ama yine de ikiz çok çok çok zor. Bir şekilde büyüttük çok şükür, 8 yaşında oldular bile.
İşte bir de tek bebek nasıl oluyor diye merak edince bir kez daha ikiz olmaz nasılsa diye niyetlenmiştik 🤣 Allah da nasip etti, 3 yaşında bir miniğim var. İyi ki olmuş o da.
İkizden sonra tek çok daha rahat geldi bana. Hep beraber büyütüyoruz bu oğluşu da🤗
Allah bağışlasın büyümüşler maşallah 😊

Allah veriyor kolaylığını gerçekten.
Az daha sabır, bebiş yürüsün biraz daha düşer üstünden. Bu kez de evi kurcalamaya başlar ama olsun sağlık olsun da 😉
Şimdiden başladı evi kurcalamaya tutunup yürümeye çalışıyor cekmecelere kilit taktım hep koparmış. Ayağı yürüyünce vay halimize😂

Ufak bebekli olanlara kolaylıklar diliyorum.
Benim kızlarımın arası 27 ay peşpeşe çok zorlandım sağlam bunalımlara girdim.

Şu an o bunalımlarım için çok pişmanım keşke kendime daha güzel davransaydım bu çocuklara da yansırdı.

Zorluklar gelip geçiyor sağlıklarıyla sınamayalım yeterki. Allah gücünüze güç onlarada bol uyku versin inşallah

Merhaba arkadaslar
Buraya zayiflamak icin uye oldum ama evimde almis basini gidiyor, tertip duzenim yok cok sinir bozucu. Evim buyuk dubleks alt kat toplasam ,ust kat daginik oluyor veya tam tersi. 2 kat evi cok istemistim ama cok pismanim :KK43: kisin falanda zor oluyo iki kati isitmak . Duz evin kiymetini simdi cok daha iyi anliyorum.
Evli ve 2 cocuk annesiyim. Cocuklarimda kucuk ilk okuldalar ve ev hep daginik hep daginik :KK43:(
Belli bir kuraliniz varsa bende uygulamak isterim veya bu sayfanin isleyisi nasildir ? Beni bilgilendirirseniz cok mutlu olurum

Iyi aksamlar
Bende büyük evden bıkmış biriyim olabildiğince üst katta yaşamı azaltın mesala bizim yatak odaları üstte yatmaya gidiyorum

Evet ya her gören "Aman çok kötü karaciğere çok zarar veriyormuş, aşırı kuruluk oluyor, üçüncü kolun çıkıyor, kullanma bırak," diyip duruyor. Sanki kafamıza göre alıp kullanmaya başladık. Doktor bunu yazdıysa demek ki artık başka çözüm kalmadı. Hem işte her ay kan değerlerine bakılıyor, bir sıkıntı olursa müdahale edilir. Başladıktan sonra moral bozmanın ne anlamı varsa
Ben de 8 9 sene önce kullandım ona benzer bi ilaç. Dediğin gibi her ay kan tahliliyle ayarlardı dozunu. Bi de kolesterolüm yüksek çıkardı diyet verirdi. Doktorun dediklerini uyguladım hep şu an hiç bi sıkıntım yok

X