Düzenli Evimiz & Hayatımız

Mutluuuuu pazarlar efendiiimmmmm :KK49: :KK49: :KK49: :spor: :spor: :spor: :KK73::KK73:
metacarlton.gif

Amin. Destek eşim oluyor bazen ama oda ne kadar olsun işte olabildiği kadar. Geçecek bu günler diye avutup duruyorum kendimi. Çocuk bakmak bu kadar zor Ken birde eşim ikinciyide istemezmi çıldırtacak bu adam beni ona bişey olduğu yok tabi olan hep kadınlara oluyor yahh
Geçecek geçecek gerçekten 🌷
İkizlerimden sonra zinhar çocuk düşünmezdim. Ama sonra istedim, insan unutuyor demekki yoksa kimse ikinciyi yapmazdı.

Kaç aylık bebiş?

Geçecek geçecek gerçekten 🌷
İkizlerimden sonra zinhar çocuk düşünmezdim. Ama sonra istedim, insan unutuyor demekki yoksa kimse ikinciyi yapmazdı.

Kaç aylık bebiş?
Ben tek çocukla baş edemiyorum birde ikiz seninkiler rabbim bı kolaylık veriyor demekki başa gelen çekiliyor iyi yada kötü devran bı şekilde dönüyor benimki ufak daha dokuz aylık

Merhaba arkadaslar
Buraya zayiflamak icin uye oldum ama evimde almis basini gidiyor, tertip duzenim yok cok sinir bozucu. Evim buyuk dubleks alt kat toplasam ,ust kat daginik oluyor veya tam tersi. 2 kat evi cok istemistim ama cok pismanim :KK43: kisin falanda zor oluyo iki kati isitmak . Duz evin kiymetini simdi cok daha iyi anliyorum.
Evli ve 2 cocuk annesiyim. Cocuklarimda kucuk ilk okuldalar ve ev hep daginik hep daginik :KK43:(
Belli bir kuraliniz varsa bende uygulamak isterim veya bu sayfanin isleyisi nasildir ? Beni bilgilendirirseniz cok mutlu olurum

Iyi aksamlar

Ben tek çocukla baş edemiyorum birde ikiz seninkiler rabbim bı kolaylık veriyor demekki başa gelen çekiliyor iyi yada kötü devran bı şekilde dönüyor benimki ufak daha dokuz aylık
Daha çok küçük göz açıp kapayana kadar geçiyor gerçekten. Uyksusuzluğu dibine kadar yaşamış biri olarak anlıyorum ama geçiyor. Her gün bugün uyusun bu sabah bari uyusun diye dua ederdim 😅 sonra dedim kadın uyumuyor işte şartları kabul et tadını çıkar🤣

Son düzenleme:
Merhaba arkadaslar
Buraya zayiflamak icin uye oldum ama evimde almis basini gidiyor, tertip duzenim yok cok sinir bozucu. Evim buyuk dubleks alt kat toplasam ,ust kat daginik oluyor veya tam tersi. 2 kat evi cok istemistim ama cok pismanim :KK43: kisin falanda zor oluyo iki kati isitmak . Duz evin kiymetini simdi cok daha iyi anliyorum.
Evli ve 2 cocuk annesiyim. Cocuklarimda kucuk ilk okuldalar ve ev hep daginik hep daginik :KK43:(
Belli bir kuraliniz varsa bende uygulamak isterim veya bu sayfanin isleyisi nasildir ? Beni bilgilendirirseniz cok mutlu olurum

Iyi aksamlar
Merhaba hoşgeldiniz😊
Yağtığımız işleri yazıyoruz, yağacağımız işleri yazıyoruz. Aynı anda hadi iş yapalım diyoruz iş bitince yaptıklarımızı yazıyoruz buna da maraton diyoruz.

X