Düzenli Evimiz & Hayatımız

GÜNAYDINNNN HANIMLAR

BU GÜN YAPACAK ÖDEVİM YOK BAYRAM ÖNCESİ TEMİZLEMİŞTİM

BENDE KISACA KENDİMİ TANITAYIM O ZAMAN 39 YAŞINDAYIM 18 YIL BİTTİ EVLİYİM ÇOCUĞUMUZ YOK 22 YILDIR ÇALIŞIYORUM MESLEĞİM MUHASEBE KOCAELİ'NDE YAŞIYORUM

YAKLAŞIK 2 YILDIR BURADA DUA GRUPLARINDA AKTİF DURUMDAYIM... BU SAYFADA DA UZUN YILLAR AKTİF OLURUM DİYE UMUT EDİYORUM SEVDİM BU SAYFAYI SADECE HIZINA YETİŞEMİYORUM

Sefan olsun kihiisz

Sendede oluyor mu? Makinaya camasir atarken birsuru geliyor gozume, katlayinca azicik diyorum bunu icin mi ugrasmisim o kadar
benim katlarken de cok geliyor evde yapmayi sevdigim tek is yemek yapmak ve ütü gerisi icin kadın tutalim dese esjm hayir demem mutfak temizliginden nefret ediyorum nego duymasin

BU GÜNÜN RAPORU SABAH 04:50 KALKIŞ
CAMLARI AÇTIM EVİ HAVALANDIRDIM SABAH NAMAZINI KILDIM 5 SAYFA KURAN OKUDUM 375 SALAVAT VE 51 SALATİ TEFRİCİYE OKUDUM

06:30 KAHVALTI HAZIRLADIM MUTFAĞI TOPARLADIM YATAĞI TOPARLADIM CAMLARI KAPATIP WC Yİ YIKADIM
07:40 EVDEN ÇIKTIM 08:00 İŞ BAŞI BENİM HER SABAH MARATON BUNA BENZER HANIMLAR

Ben de yeni gelme muafiyetinden yararlanabilir miyim

benim katlarken de cok geliyor evde yapmayi sevdigim tek is yemek yapmak ve ütü gerisi icin kadın tutalim dese esjm hayir demem mutfak temizliginden nefret ediyorum nego duymasin
Bende sevmiyorum mutfak temizligi cam silmek vs. Sanirim ben dip kose temizligin hic birini sevmiyorum camasirda mecbur birikince alamiyorsun sonunu..

Bende sevmiyorum mutfak temizligi cam silmek vs. Sanirim ben dip kose temizligin hic birini sevmiyorum camasirda mecbur birikince alamiyorsun sonunu..
ayni ben camasiri telden toplarkeb katladim mi kolay geliyor yoksa cekilmiyor

Hadi yaa.. yaslari kac oldu? Buyudukce dertlerde buyuyo ama cokta seviniyorum ben Allahim cumlemizin evladini korusun
en buyuk 13 yasinda (e)
ortanca 10 (e)
en kcuuk 6(k)

unutmususndur diye cinsiyetlerini de yazdim

en buyuk 13 yasinda (e)
ortanca 10 (e)
en kcuuk 6(k)

unutmususndur diye cinsiyetlerini de yazdim
Allah bagislasin canim.. ardi ardina 2 erkek cocuk zor oluyo cok ne beraber olmadan yapiyolar ne gecinebiliyolar…kiz cocuklari kedi gibi oluyolar daha nazlilar sanki..buyusunlerde kolumuza takio gezelim insallah

Allah bagislasin canim.. ardi ardina 2 erkek cocuk zor oluyo cok ne beraber olmadan yapiyolar ne gecinebiliyolar…kiz cocuklari kedi gibi oluyolar daha nazlilar sanki..buyusunlerde kolumuza takio gezelim insallah
en buyuk biraz maco tskiliyor diyorum dugunkerde dans ederiz artik boyuma geldin birak anne yağğ ben dans etmem diyor

aynen dedigin gibi hic ayrilmiyorlar ama gecinmiyorlarda benim ortanca çok yılışık oburu de kabullenemiyor onu

kizdan hic bahsetmiyorum farkindaysan cunku o bir

Bana hamur de geri dur, tam hamur kafayim alistirmissin mecbur cekilecekben halujda seviyorum
Ya biz hamurisinin içinde büyüdük.Mantılar,yaglamalar Bende çok severim yemeyi de yapmayı da.Heleki pandemi döneminde baya ilerlettim.Haluj patatesli olandı demi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…