Düzenli Evimiz & Hayatımız

en buyuk biraz maco tskiliyor diyorum dugunkerde dans ederiz artik boyuma geldin birak anne yağğ ben dans etmem diyor 🤣

aynen dedigin gibi hic ayrilmiyorlar ama gecinmiyorlarda benim ortanca çok yılışık oburu de kabullenemiyor onu 🤣🙈
Benim buyukte oyle.. ve ne karakterlrti ne tipleri benziyor.. gerci benimkiler hepsi ayri.. kendim dogurmasam diyecem bunlar kardes mi😐😂

Buyugum esmer bombam derim hep ona, daha mavo dedigi gibi kucuk daha cocuksu tabiiki..

Camlari nasil siliyorsunuz? Benim camlar baya buyuk.. su buhar makinalari var acaba ondan mi alsam diyorum, isime yarar mi😐
Benimkiler çok büyük değil.Daha kirlenmeden elim üstünde oluyor genelde.Simdi bebiş küçük o yüzden eskisi kadar temizleyemiyorum.Camlar büyük olunca zor oluyor temizliği de.Bi bakıyım buhar makinesine.Annem de bakmıştı bi ara.

Camlari nasil siliyorsunuz? Benim camlar baya buyuk.. su buhar makinalari var acaba ondan mi alsam diyorum, isime yarar mi😐
Ah ah hiç sorma o camları balkon camları dışında 20 tane pencere var Allah'tan üst katı arada bir siliyorum alt katı da yıkıyorum bazen balkonum büyük ve cam iki katta

İşler bitti, kahve keyfindeyim. Sonra bir bölüm daha dizi izler öğle uykusuna geçerim🥰
☘Çatal kaşık çekmecesini temizleyip yerleştirdim.
☘️Evi süpürdüm ve toz aldım. Zemini, kapıları ve aynaları sildim.
☘️Klozet ve lavaboları temizledim.
☘️Elektrik süpürgesi hazne ve filtre kısımlarını temizledim.
☘️40 dk dizi izleyip + leslie yaptım.

Akşam yemeği sonrası mutfak temizliği yapar, 1 saat daha spor yapıp günü bitiririm🥰

X