Düzenli Evimiz & Hayatımız

Napim ya sıkıntıdan patlıyorum 🤦🏻‍♀️ Kitap okuma düzenime nasıl geri dönerim diye düşünüyorum bi yandan da 😄 sen napıyosuun

biz Harry Potter serisine baslicaz her ay bir kitap:) ona katıl istersen:)
bence güzel olur fantastik kitap seviyosan pawim.

ben de bu ara bı daraldim bı bunaldım. bı yandan da saldım çayıra:KK70::KK70: çok dengeliyim her zamanki gibi:KK70:

ben de bu ara bı daraldim bı bunaldım. bı yandan da saldım çayıra:KK70::KK70: çok dengeliyim her zamanki gibi:KK70:
Aa süper olur hemen sipariş edeyim bayılırım fantastik en sevdiklerimden hangisi ilkti bakayım 😍

ay resmen beni anlattın ev düzenini müthiş oturttum ama gel gör ki ruh düzenim asla stabil değil :KK70:

Aa süper olur hemen sipariş edeyim bayılırım fantastik en sevdiklerimden hangisi ilkti bakayım 😍

ay resmen beni anlattın ev düzenini müthiş oturttum ama gel gör ki ruh düzenim asla stabil değil :KK70:

BKM de indirim vardı ben seti 144 e aldım pawim:) bak bakalım hala kampanya varsa sette alabilirsin

ben de 178 den alcaktim. üşendim 144 denk geldi😅

biz C Calcifer la otostopçunun galaksi rehberine de baslicaz.

ben bide bayan peregreneni tuhaf çocuklarınin ilk kitabını almıştım:)
Bakim onların konularına da bi ilgimi çekerse onlara da göz dikeyim 😄

Kız bu salmış halin mi ben diyorum maşallah ne güzel okuyolar senin dilin ne söyler

X