Düzenli Evimiz & Hayatımız

ev toplandi supuruldu
makinaya iki kez camasir attim
astim
kuruyanlari katladim kaldirdim
mutfak temizledim
banyoyu ve camasir makinasini sildim
balkon sildim
süt kaynattım bir kısmını yoğurt yaptim
cicekleri suladim temizledim
wc yikadim
salonun tozunu aldim
mutfagi sildim
yemeğin bir kısminı koydum
1 saat boş durabilirim😎

Ya kızım bak dalga geçme 🤣🤣 hani böyle bülbül şakır ya ben bu şakayık ı da şakıyan kul sandım 😬 ahhahahhahah
Puhaha şakiyan kul iyiymis :KK70: :KK70: ama haklisin yani duyunca aa bu cicek adidir demiyo insan😅 bu kadar muhabbetini yapip kendimize cektik bigün bi sekilde birimizin evinde olacak eminim secret çünkü cagirdik resmen cicegi :KK70:
Yanlız değilsin Jesim bana da kuşu anımsattı. Bence kuş olması daha makul 😂😂
:63: sen gel 1500 lilalik cicek ol sana kus desinler:KK12:

Puhaha şakiyan kul iyiymis :KK70: :KK70: ama haklisin yani duyunca aa bu cicek adidir demiyo insan😅 bu kadar muhabbetini yapip kendimize cektik bigün bi sekilde birimizin evinde olacak eminim secret çünkü cagirdik resmen cicegi :KK70:

:63: sen gel 1500 lilalik cicek ol sana kus desinler:KK12:
he ya ağır hakaret :KK70:

Nego Nego Hocam buradan sorayım dedim topikler karışmasın😀
Ben şimdi bu yağmurda camlarımı sildim ya 💪🏻😀 Yeni perdelerimi asacağım perdeci bana yıkama dedi ama içime sinmiyor yıkanmadan asılır mı ya🤔
JES JES Perdelere fısıldayan kadın ne diyor bu işe😀?
Yeni perdeyi ben bile yıkamadım😅

Nego Nego
Annemlerdeyim canm sen banliyken etiketleyip yazmistim ama görmemis olabilirsin ondan cok aktif olamiyorum🤭

Ama fiziki olarak gayet aktifim:KK70: annem tam bir hiperaktif oldugu icin 🤭
Görmedim canım evet😅
Annene sevgiler,bayılırım hiperaktif kadınlara😍

Yeni perdeyi ben bile yıkamadım😅
😀 Ama şimdi şöyle bir durum söz konusu; perdelerimi bursadan getirdim, poşetlerde kırışmışlar ütü yapacaktım ve ütü masama sermek istemedim dikimde sonuçta yere sürünüyor diye🙄
Yarın bu saatlerde perde yıkama ütüleme biter inşallah amin😀😀

😀 Ama şimdi şöyle bir durum söz konusu; perdelerimi bursadan getirdim, poşetlerde kırışmışlar ütü yapacaktım ve ütü masama sermek istemedim dikimde sonuçta yere sürünüyor diye🙄
Yarın bu saatlerde perde yıkama ütüleme biter inşallah amin😀😀
Normalde kumaşı ütü isteyen türden mi? Öyle değilse yıkadıktan sonra boşuna uğraşma ütü için

X