Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sabahtan sadece makinaya çamaşır attım bir de mutfağımı toparladım çiçekleri hallettim. Şimdi oğlumu uyuttum yalacaklarımı yazayım unutmayayım:
2 dkka markete inip geleceğim
Oturma odası toparlanacak
Balkon yıkanacak
Mutfağın yerleri silinecek
Çamaşır katlanacak
Oğlan uyanmazsa ütü de yaparım belki biraz

o ne biçim gelgel :110:
SleepyPastelBison-size_restricted.gif

Yok canım saklamam. Bir bebeğimi kaybettim maalesef. Minicikti ben ne oldu anlamadım bile. Çok derin yaralar aldım. Ağlayacak derdimi paylaşacak kimsem yoktu eşimden başka. Hemen söylemiştim burda herkese güldük eğlendik bebek gidince yumruk yemiş gibi oldum. Ama şöyle söyleyeyim tekrar olursa dillendirmem. Doğuma yakın söylerim herkese diye söz verdim kendime. Çünkü erken paylaşmanın yaralarını da aldım ben burda. Çok destek olan da oldu onlar sayesinde toparlandım zaten.
Çok üzüldüm inan ki canım. Burası gerçekten iyi geliyor insana bazen kimseye anlatamadığın şeyi hiç tanımadığın birine anlatıp rahatlıyorum. Verende Allâh alanda işte, herşey bizim için. Rabbim bidaha yaşatmasın insallah sağlıklı bi hamilelik sağlıklı evlat nasip etsin bütün isteyen herkese insallah 🙏🙏😍

Pişirmeden yumuşamaz.Hoşbuldum😊
Pişirdim Negoo aslında, sert sertti hala ama yumuşamış biraz daha.
Memnundun sanki sen olmasından😅
Ya memnunum memnun olmasına, uzaktalar zaten senede bir görüsuyoruz. Doya doya hasret gidersinler oğlu ve torunlariyla, ama bu emzirme muhabbetleri biraz üzüyor beni. Yani sütüm kesilmiş zaten canım sıkkın, ama bu durumda bile kendisiyle ve emziren diğer annelerle kiyaslaniyorum 😅 hala yani her gün mutlaka bi kaç kere seni çok az emdi, bu çocuk erken dogdu süte çok ihtiyacı var konuşması geçiyor 🙄
Diğer şeylere pek takilmiyorum artik. Daha düğün günümden başladı neler neler dendi neler yapıldı da, unuttum gitti. Yine de canları sağolsun, iyi olsunlar bişey diyemiyorum, kinamiyorum da.
Benim de oğlum var kinadigim başıma gelmesin 😁

Çok üzüldüm inan ki canım. Burası gerçekten iyi geliyor insana bazen kimseye anlatamadığın şeyi hiç tanımadığın birine anlatıp rahatlıyorum. Verende Allâh alanda işte, herşey bizim için. Rabbim bidaha yaşatmasın insallah sağlıklı bi hamilelik sağlıklı evlat nasip etsin bütün isteyen herkese insallah 🙏🙏😍
Aminnnn aminnn şükürler olsun allaha ♥️🙏🏻

X