Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bakınız kv li konuya yazdığım

Dün kaşık çekmecesini sildim kepçeleri düzelttim.
Yağ koyduğum yeri dün silemedim ama sık sık siliyorum zaten.

Bugünün ödevini şu an unuttuğumu fark ettim geri dönüp bakarım

Kardeşime gittim dün çocuklar doya doya oynadılar bizde de hamdolsun ne gülme ne ağlama eksik olmadı.
Hem çok ağrım vardı iyi değildim hemde annemden bahsetmek içimizi parçaladı bir kez daha.

Buna üzüldüm işte keşke hiç gelmeselerdi diyor insan içinden

eşimin hala haberi yok. kavga etmişler sonra sen kızına söyleme ben oğluma söylemeyim demiş kv
tabiki annem bana anlattı

iyi oldu bı yönden çabuk gittiler

Çok dedik ama uygun görülmedi
C Calcifer kızımın üst göz kapağında arpacık çıktı uzun süre geçmedi görüntülü aramada bi o fark etmişti demez mi o çok uzun sürdü ben internetten araştırdım beze halini almış ameliyatla alıyorlar onu diye Avucunun içinde Nasır oluştu bizimkinin onu bile fark etti görüntülü aramada daha bir sürü şey mutfak avizem 3 lambalı süpürgenin sapı değdi kırıldı görüntülü aramada onu da fark etmiş eşime sormuş bana da sordu o nasıl kırıldı diye başımdan Aşağı pul pul camlar döküldü süpürgenin sapı değince dedim bi de canlı gözle görüp tespit ettiklerini bilsen

Göz devirme butonu niye yok

Ay neyse ki benim KV özel bir durum değilmiş. Bize gelişi böyleymiş
Bizimki boynu yok deyince dedim ki olmasın ne olacak yani dikkat ettiğin şeye bak. Ben annesi olduğum halde dikkat etmedim alemsin anne diyerek kahkaha attım

Dün elticigim geldi bu halı yenimi dedi
Dolap getirdiler diğer eltimden
Mutfak balkonuna koydum sildim bütün raflarını tertemiz yaptım yerleştirdim
Wc lavabo ovdum
Mutfağı toparladım
Evi havalandırdım
Bebeleri yıkadım hemen
Kızım canlı derse girdi onun dersi bitsin evi süpürüp silmem lazım
Bide haber aldım yeni vefat eden kuzenimin ikizi vardı onuda kovid den hastaneye almışlar ama durumu ciddi değilmiş şükür şuan inşallah atlatır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…