Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yok yavv sıkıntı anlat demedim 😂😂 hani böyle yalnız da başarırsın jes sen yaparsın aslansın kaplansın cümlelerine ihtiyaç duyuyor insan 🤣

Ama allaha şükür bak annen yanında her daim destekçindi, allah razı olsun. Kv kp de yapmış yapacağını. Olur öyle olumsuzluklar her ailede her doğumda.

Yani en azınfan bınu öğrendim bugün kızlardan. 😁😁

Allah kimseyi çaresiz bırakmaz kimseye de kaldıramayacağından fazlasını yüklemez. ♥️
Yavrum senin elinden kaçar mı sanıyorsun sen yaa. Çocuk konusunda iyi annelerden biri sensin çünkü seni biliyorum. Senin gibi biri bence çocuk yetiştirmeli.
Ben hep yanlış yerden girdim bugün kusura bakma:KK43:

Allahım doğum hediyesi olarak ev aleti istiyoruz,bundan kaybediyoruz biz🤣🤣
Bence de 🤣
Aynı binada çocuk büyütmekten sevgiler :KK70: :KK70:
Diyorum ya seni ayakta alkışlıyorum diye
UcanSupurge UcanSupurge arkadaşımızin yaşadıklarına yakın benimki de ces.
hamileliğimde kimse gelmedi, her bir hazırlığımi tek yaptım.
ilk çocuk tecrübe yok ama internet var:KK70::KK70:
neyse anneme ne zaman gelcen diyom dogurcagini hissediyon mu boşuna erken gelmeyin dedi bana:KK70: zaten hamileliğimi görmemişsin gelsene kafa rahat ingalar yokken:KK70:

kaynanam gelmesin diye eşim şimdilik gerek yok deyip gecistiriyo. o da gelip kaynanalik yapacak çünkü.

ben aniden doğuma gittim. aileleri aradık. doğumdan bir iki saat sonra geldiler.
gece yanımda eşim refakatçi kaldı. annemle kaynanam evde uyudu.
hastaneden çıktım geldim. doğuma gittiğim gün yaptığım yemeği önüme koydular.
bunlar gaz yapar dedim kalktım kendime yemek yaptım.
onlar yattı eşimle ben çocuğa baktık:KK70:
bebeğe bakmaya arkadaşlarım gelcek baktım bos boş oturuyolar. buzlutan yaptığın börek poğaça kurabiyeleri falan çıkardım.

vel hasıl onlar yattı. annem biraz bişeyler yaptı. kaynanam kasindi durdu. ben altıncı gün ikisini de postaladim. en baştan beri yalnız kalmak istiyodum zaten. çoookkk hakliymisim:)
burda herkes yaralıdır bence doğum lohusalık çocuk bakımı:)
Şamdan bu kadar aynı olur dolabı doldurmuşum mantı, sarma, börek, poğaça, içli köfte vs yemek yaptıklarında da onlardan çıkarıp pişirdiler 🤦‍♀️
sancılarım başladı annemi aradım hastaneye gidiyorum diye emin misin doğum olduğuna git doktora görün bana haber ver dedi annem 10. Gün kayınvalidem 20. Gün gitti bi rahatladım oh mis

Bence de 🤣

Şamdan bu kadar aynı olur dolabı doldurmuşum mantı, sarma, börek, poğaça, içli köfte vs yemek yaptıklarında da onlardan çıkarıp pişirdiler 🤦‍♀️
sancılarım başladı annemi aradım hastaneye gidiyorum diye emin misin doğum olduğuna git doktora görün bana haber ver dedi annem 10. Gün kayınvalidem 20. Gün gitti bi rahatladım oh mis
Ben hastaneye Kv gelmesine izin vermedim. Sadece annem ve ablam vardı. 😁

Nego senin Kvde çok ayrıntıcı mı? Mesela benimki oğlumun boynu olmadığını söylüyor :KK70:
Benimki de hastaneden gelmişiz tutmuş çocuğu yıkıyor iki eli çocuğun boynunda havada sallıyor boynu uzun olsun diye yapıyorum kocanın niye boynu uzun sanıyorsun dedim benim boynumu çekmemişler kocamınkinden uzun bırak boynu da kısa kalsın çocuğa bir şey olacak 🤦‍♀️

Bence de 🤣

ben de valla yapamam diye buzluğu doldurmuştum.
kolik ve alerji rahatsızlığı olduğu için hep ağlardı uyumazdi.
buralarda az yakinmadim:KK70: o buzluğa koyduğum şeyler bitince tost yemistim uzun süre:)
benim annemle kaynanam da kavga etmiş biz eşimle hastanaye gidince:KK70:
hemen dedim siz gidin. gittikleri gün de sütüm kesilmişti. baya üzülmüştük eşimle:)

Benimki de hastaneden gelmişiz tutmuş çocuğu yıkıyor iki eli çocuğun boynunda havada sallıyor boynu uzun olsun diye yapıyorum kocanın niye boynu uzun sanıyorsun dedim benim boynumu çekmemişler kocamınkinden uzun bırak boynu da kısa kalsın çocuğa bir şey olacak 🤦‍♀️
Ablamın Kvde de bebeği tuzla yıkamış 😱

benimki sarılıp öpmedi pistir diye biliyo musun:KK70: eve geldikten bı kaç gün sonra bebeği sildim suyla. ondan sonra kucağına alıp oh mis diye sevdi öptü:KK70:
çıktığı yeri beğenmedi heralde:KK70:

ben de valla yapamam diye buzluğu doldurmuştum.
kolik ve alerji rahatsızlığı olduğu için hep ağlardı uyumazdi.
buralarda az yakinmadim:KK70: o buzluğa koyduğum şeyler bitince tost yemistim uzun süre:)
benim annemle kaynanam da kavga etmiş biz eşimle hastanaye gidince:KK70:
hemen dedim siz gidin. gittikleri gün de sütüm kesilmişti. baya üzülmüştük eşimle:)
Buna üzüldüm işte keşke hiç gelmeselerdi diyor insan içinden 😕

X