Düzenli Evimiz & Hayatımız

Senin yaran mı varda depreşsin vicdansız kadın 🤣🤣

Bu kadardramatik hikayeye bu oldu mu şimdi 😁

Ne böyle anamız ne de kv kp imiz var 😬😬

Sen sus kızların hikayeler iyiydi onlar beni yüreklendiriyordu yalnız başıma herşeyi halledeceğime inanıyordum 😂

Kadın gelmiş annem lokma ağzıma tıkıyordu diyor ya ulan benim annem de lokmalarımı sayardı bekarken be 😁
Sıkıntılı kısmını anlatayım mı? Oğlum emmedi KV sürekli geldi emiyor mu diye yanımda oturdu. Kendi çocuklarını emzirmediğinden bahsederek moral olarak beni aşağıya çekti. dikişlerimi sordu kaç dikişim olduğunu ve en ince ayrıntısınıa kadar :KK70: Sütün korumadığını iyi korunmam gerektiğini anlattı :KK70:
Doğum yaptım eşimi yanımda beklerken o annesini ve amcalarını hastaneye taşıdı. Yanında olmadı, demediler ki eşi yanında olsun. Ben o anda eşimi istedim yanımda ama yoktu

Sıkıntılı kısmını anlatayım mı? Oğlum emmedi KV sürekli geldi emiyor mu diye yanımda oturdu. Kendi çocuklarını emzirmediğinden bahsederek moral olarak beni aşağıya çekti. dikişlerimi sordu kaç dikişim olduğunu ve en ince ayrıntısınıa kadar :KK70: Sütün korumadığını iyi korunmam gerektiğini anlattı :KK70:
Doğum yaptım eşimi yanımda beklerken o annesini ve amcalarını hastaneye taşıdı. Yanında olmadı demediler ki eşi yanında olsun. Ben o anda eşimi istedim yanımda ama yoktu
Yok yavv sıkıntı anlat demedim 😂😂 hani böyle yalnız da başarırsın jes sen yaparsın aslansın kaplansın cümlelerine ihtiyaç duyuyor insan 🤣

Ama allaha şükür bak annen yanında her daim destekçindi, allah razı olsun. Kv kp de yapmış yapacağını. Olur öyle olumsuzluklar her ailede her doğumda.

Yani en azınfan bınu öğrendim bugün kızlardan. 😁😁

Allah kimseyi çaresiz bırakmaz kimseye de kaldıramayacağından fazlasını yüklemez. ♥️

X