Düzenli Evimiz & Hayatımız

Onu nadala sorma boşuna civcik muzlu süt sevmiyormuş paşam ben içtim bayıldımmmm
Sana güveniyorum ces reis
Oooo kazım büfeye gelene kadar daha neler var yiyecek hele birde ekimde yapılan lezzet festivali var sabahtan akşama kadar yemek yemek yemek geleceksen ona gel
Ben diyetimi basariyla bitirirsem kendime ödül vereyim en iyisi bir gün kacamak hakki hem de adanada
Cezalar her ay sıfırlanıyor artık yoksa 5 gündü bu sefer
Aa öyle mi, sıfırlaniyosa iyiymis ben de sasirdim ilk bani olamaz dedim bayagi eskisin çünkü

Gecmis olsun
Sen iste binayı komple silerizzzz basganımmmmm
Dur sen de simdi ortaligi karistirma binayi yikayamam ben

Benide çok üzüyorlar bonus kardeş sabah sabah ev ahalisine pişi kızarttım çokta güzel olmuş yumuş yumuş bir baktım en çok ben yemişim soran olursa diyetteyim bugün kaç bin adım atsamda erir acep

Benide çok üzüyorlar bonus kardeş sabah sabah ev ahalisine pişi kızarttım çokta güzel olmuş yumuş yumuş bir baktım en çok ben yemişim soran olursa diyetteyim bugün kaç bin adım atsamda erir acep
Tembelliğimin işe yaradığı tek nokta eşim de sağolsun şunu yap vs demez. Annem yaptı yeriz yapmadı peynir zeytin haşlanmış yumurtaya talim ev kirlenir diye patates kızartmayan hatunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…