Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kayınvalidem İzmirde yapmış bana gelirken yer kalmadığı için getirememiş yapraklarım gelse hepsini sarıp doğum sonrası için dondurucuya atacağım nasipse
Kolaylık olur ama çokta yorma kendini insanın beli kopuyo sararken

Kolaylık olur ama çokta yorma kendini insanın beli kopuyo sararken
Yapraklar gelsin de az az sararım canım boynumda fıtık var çok eğemiyorum boynumu
bundan sonra takicam eldiven ya. seninki de baya yara olmus
Geçmiyor canım normalde kullandığım krem de bebeğe geçer diye kullandırtmıyor nemlendirici filan iyileştirmiyor yani

gecen sardim paw 2 tencere oldu. dedigin gibi belim koptu sırtım agridi. dedim ki birini buzluga koyayim ama 2 gün sürdü 2 tencerenin bitmesi yeminliyim daha sarmam
Sarma bereketsiz oluyo ya ben o yüzden sarma pişireceğim zaman kuru dolma falan da pişiriyorum böylece azlığı kimsenin gözüne batmadan birazı da buzluğa gidiyo

Yapraklar gelsin de az az sararım canım boynumda fıtık var çok eğemiyorum boynumu

Geçmiyor canım normalde kullandığım krem de bebeğe geçer diye kullandırtmıyor nemlendirici filan iyileştirmiyor yani
Doğal içerikli şeyler sürsen? Hindistan cevizi yağı falan o da baya iyi geliyo cilde

Madecassol kullansan nasıl olur. Bana hamileyken çatlak olmasın diye onu kullandırmışto doktor ellerine de belki iyi gelir

ohh yapma yaptik noldu bulasik cikti
tüh az daha dinlenseydin keske
bende cocuklar uyusun çay içicem işşallah

iyiyim ya, aradan çıktı daha iyi oldu:)
uyudu mu bebeler
bizim işler yogunlasacakmis o yüzden izinler haftada bire düşmüş.

sen pattis mi yaptiydin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…