Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ayy gec kaldım bi saat kadar mutfagi toplamaya dalmisim ama pasparlak oldu her yer :rolleyes: yarinin yemegine de karar verdim her seyi ayarladim geldim

Ben de gidem de maden suyumu alam bugün bi kahve daha içersem kalpten gidecem zaten zor nefes aliym gögsum sıkısıyo valla bugün🙄

kk birinci noteri kk birinci noteri sırlarını anlatacaktin bul beni didin buldum seni gel buraya:KK4::rolleyes:

Ayy gec kaldım bi saat kadar mutfagi toplamaya dalmisim ama pasparlak oldu her yer :rolleyes: yarinin yemegine de karar verdim her seyi ayarladim geldim

Ben de gidem de maden suyumu alam bugün bi kahve daha içersem kalpten gidecem zaten zor nefes aliym gögsum sıkısıyo valla bugün🙄

kk birinci noteri kk birinci noteri sırlarını anlatacaktin bul beni didin buldum seni gel buraya:KK4::rolleyes:

az daha gidiyodum bak civcivim tam zamanında geldin:KK70::KK70:

Tüm camlar kapalıyken robot süpürge yokluğumda her gün bi fiil çalışmışken evin her yanı toz olmuş nasıl oluyo bu çıvdıvıcam :KK70:
Hic sorma benim de habire tozlaniyo nefret geldi artik bu evin tozundan. Sanki icerde görünmez inşaat iscileri calisiyo:kızgın:

bı abi bana evlenmeden önce cadde üstü ev almicaksin. caddenin arka sokağından alcaksin demişti:KK70: hem toz hem ses hem kalabalık için:KK70:
ben şu an ev bile alamıyorum ama olsun:KK70:
Çok doğru demiş evimi çok seviyorum tozu ve araba sesi hariç ama :KK70: Gönlündeki evlerden daha güzeller nasip olsun inşallaaahh 😍😍

Eklentiler

• Screenshot_20210530-220043_Opera.jpg
    Screenshot_20210530-220043_Opera.jpg
    75,1 KB · Görüntüleme: 10
Onlara da baktım da indirim yazıyodu tıklamış oldum. Şu an hiç kıyafet düşünmüyorum sonra inşallah 😍
Ah ha bunu nerde görsem tanirim kafasinda kilo isini bitirmis kisi cümlesi bu😍 beden kuculunce alcan dimi yeni yeni seyler😍
Ben de su ara almamaya calisiyorum cok dengesiz oluyo bedenler olmus da olmamis gibi falan hjajjajsj

X