Düzenli Evimiz & Hayatımız

Emeklerken öyle bi islevleri varsa hic düşünmeye gerek yok bebeleri salmak lazım :temizlik:
Yeğenlerimden hic öyle bi islev gormedim ama neyse vardir bonusun bi bildiği :KK53:

Evet onu duydum ama acip bakmadım harbiden yapmislar he?
Yapay zekaya dogru gidiyoruz bakalim :KK70: fikriye bulasik makinesini bosaltiyo :KK70:
Ehe bak baya da cici gözüküyolar :KK70:satışı var mı bilmiyorum da

Sabredin benim küçük yapacak her işi yapan robotu büyüyünce🤣
Teyzelerinin fikirlerini not alsin bak isine yarar😂
toz alan drone yapsınlar mesela:KK70::KK70:
Jane jetgil gibi olmak istiyorum civciv
Biri drone toz alsin der biri yerlere ittirsin yerden supurge supursun robotlar imece usülü evi temizlesin der :KK70:

Biz de bahane ariyomusuz ev isini robotlara kitlemeye :KK70: :KK70:

Biri drone toz alsin der biri yerlere ittirsin yerden supurge supursun robotlar imece usülü evi temizlesin der :KK70:

Kitlemek değil ya sadece deneyimlemek istiyorum

maratonlara da gelir misin😁😁
Samdan avina sessizce yaklasiyordu
Ehe bak baya da cici gözüküyolar :KK70:satışı var mı bilmiyorum da

Ayy inanmiyorum ama bu cok tatli :KK70: her isi yapiyomus kız ben daha ilkel bisey düşünmüştüm kiyamam nasil topluyo her yeri :KK70: cildiriciim bi an önce cogalsin ucuzlasin türkiyeye gelsin de hepimiz alalim :KK70:
Turşu suyu çık aklımdan :rolleyes:
Ayy mideni mahveder gece uyurken dikkat et nego :KK43:

Gelmek isterim ama 17 aylık yerinde durmayan bi oğlanla nasıl gelirim bilmiyorum 😄

ben de aşağı yukarı o zamanlar geldiydim:)
benim oğlan sağolsun insanı iki dk oturtmuyodu ama evi de düzene sokamiyodum.
burda çok güzel düzen kuruyo insan:)

Ayy inanmiyorum ama bu cok tatli :KK70: her isi yapiyomus kız ben daha ilkel bisey düşünmüştüm kiyamam nasil topluyo her yeri :KK70: cildiriciim bi an önce cogalsin ucuzlasin türkiyeye gelsin de hepimiz alalim :KK70:

Niye öyle dedinki şimdi 😄

Tanıtmışlar ama çıkış tarihi ve fiyatı belli değilmiş bize ulaşması 5-6 yıl sürer gibi :KK70:

sadece işaret parmağım düğmeye basmaktan ağrısın. ev işiyle ilgili o kadar yorulmak istiyorum civciv:KK70::KK70:

ben de aşağı yukarı o zamanlar geldiydim:)
benim oğlan sağolsun insanı iki dk oturtmuyodu ama evi de düzene sokamiyodum.
burda çok güzel düzen kuruyo insan:)
Tam olarak öyleydim ben de ve düzen kuramamaktan bunalıma girmek üzereydim. Bayram öncesinden beri bakıyorum buraya biraz biraz yoluna giriyor gibi 😊

İçmesin verme mesela??? Zaten yapamaz,zaten küser zaten şöyle dediğimiz sürece yapmayacaklar.Biz yapıyoruz bunu kim ne derse desin.
Önce anneleri yapıyor yetiştirirken sonra eşler devam ettiriyor.
Eşime hep söylediğimi diyeyim " ev işleri benim size ikramım,mecbur değilim.Peygamber efendimiz bile kendi işini kendi yaparken senin ayrıcalığın ne de yapamıyorsun" suyunu kalkıp almaktan acizdi.Bazen çok emek vermek gerekiyor,onun yerine yapıp mı yorulmak istersin,emek verip mi yorulmak,ikincinin sonunda emeğinin ekmeğini yemek var.
Tatlı dille dene,canım sende al bana da doldur de mesela ufak ufak işle.Kocanın dilini en iyi sen bilirsin😊
Valla nego 4 sene olcak o kadar söylüyorum ama hiç fayda etmiyor bende yapıp yorulmayı tercih ediyorum. Annesi alıştırmış önünde yemek dursa tabağına koyup yemez. Aç kalır yine yemez değişik bi huyu var ne desem de fayda etmiyor biraz kızla ilgileniyor işte aksamları hafta sonu o kadar.

benimkide öyleydi:KK70:
şimdi çayı demliyo. benim sevdiğim kupaya koyup getiriyo yanına da varsa bişeyler koyuyo bunları da ye diyo:KK70:
çünkü kendi demlemezse ya da güzelce rica etmezse yapmam yapılanı da içmem.
kendime kahvemi yapar güzelce oturur rahat rahat içerim:KK70:
Ay ne güzel valla iyi yapmışın. Ben çok tez canlıyım ya yapmadan duramıyorum başak burcu oldugumdan mıdır nedir bilmiyorum 😂 O uyusuk uyusuk bi işi becermeyşnce dayanamıyorum zaten yapmayada hiç gönlü yok kendim hemen yapıp rahatlıyorum 😂😂 Kızıyla ilgilensin evdeyken bari o yetiyor babası gelince biraz yakamdan düşüyor en azından

X