Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bebişim bıçak bulaşık makinesine atılmaz ki. En şahanesini al istersen bulaşık makinesine attın mı körelir elinde yıkıcan

ay yok muslugum elimle uğraşamam ya
benim bildiğim lazer kesimler koreliyodu makinede. hepsi mi kötü oluyomus. evde biley var onla arada biliyorum ama. kim yıkayacak elinde ya

ay yok muslugum elimle uğraşamam ya
benim bildiğim lazer kesimler koreliyodu makinede. hepsi mi kötü oluyomus. evde biley var onla arada biliyorum ama. kim yıkayacak elinde ya
Bebişim iki dk nı almaz. Yemek yaparken kaç piçak kullanıyon ki

Bebişim iki dk nı almaz. Yemek yaparken kaç piçak kullanıyon ki

ben tek kullanıyorum bazen iki ama kullanirken sürekli yıkarım

sorun eşimde. her mutfağa girişinde bir kaç bıçak birden kullaniyo. makine günlük çalışır bizde.her yıkamada 8 10 bıçak yıkanıyo eşim o gün evdeyse

Çok pahalı piçak aldım asla makinede yıkanmayacak de

Çok pahalı piçak aldım asla makinede yıkanmayacak de

muslugum picaklari gidip kendi aldı. bunlar makineye atilmayacak diyorum bişey olmaz hala kesiyo deyip atiyo. bı bıçak için de kavga etmek istemiyorum. yenisini alır napalım

Bugun yaptıklarımı da Yazıyım

Evi havalandırdım Yatakları topladım
Kahvaltı hazırladım bulaşıkları makinaya dizdim
Halıları fırçaladım
Evi süpürdüm detaylı
Vileda yaptım
Toz aldım, pencere önlerini sildim, aynaları sildim
Vestiyeri temizledim düzenledim
Balkonu temizledim, kiler dolabını düzenledim
Tuvaleti yıkadım, lavabosunu ovdum
Banyoyu yıkadım, lavabosunu ovdum, klozeti yıkadım
Mutfağın tezgahını camasir suyuyla temizledim, Çaycıyı limon tuzuyla kaynattım
Ocağı fırını detaylı temizledim
Mutfak dolabının dışını sildim
Kuruyan çamaşırları kutladım yerleştirdim, bornozları yıkadım
Fincan tatlısı yaptım, yemek yaptım
Mutfağım toplu bulaşık makinesi çalışıyor sabah yerleştirirm
Eşimde uyudu kızımda uyudu bende bi kahve yapıyım kendime

Allahım yaaa geçmişi bitiremeden içime içime güldüm bu nasıl bi görsel muhabbet arası arkadaki pembe fon hele
Kız telefon salonda şarzda takılıydı mutfaktan bıçağımı aldım geldim pembe fon dediğin lila renk koltuğu oluyor ben ona değilde attıktan sonra elimin tontikliğine takıldım hiç el estetikliği yok poğaça gibi çıkmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…