Düzenli Evimiz & Hayatımız

GÜnlük rutin devam canım katya mı var evde kim yapacak yemeği bulaşığı ortalığı toparlamayı
Artık çoğunun katyası var,robot süpürge
O kesin yavaş süpürüyordur.Öyle mi süpürülür çekil şurdan diye haldır huldur süpürürüm ben

Neler yaptım

Yatakları düzelttim
Krep yaptım,kahvaltı hazırladım,ev halkı yedi masayı topladım kendime tepsi hazırladım
Minnağımın kıyafetleri ütüledim okula gönderdim
Wc yi çamaşır suladım,lavaboları ovdum
Duş aldım sıcak sıcak (hiç sevmem sıcak)
Makineye çamaşır attım
Mügeciğimi açtım şimdi kahvaltı eşliğinde

Düneğin gece yapamadığımı bu sabah yaptım.

Ruşur taşı siyah nokta temizliği. Serum almak istiyorum bu işlemdemden sonra kullanmak için
Ruşur taşını yüze uygulamayın diyenler var bonus. Sadece vücuda kullanın diyorlar

Ruşur taşını yüze uygulamayın diyenler var bonus. Sadece vücuda kullanın diyorlar

Evet biliyorum da çok geçerli gelmiyor sebepleri bana.
Onu diyenler sürekli kimyasal kullananlar ph dengesi iyi olsa nolur ürünün hepsi kimyasal şeyler.
Her ürün gibi bunuda abartmamak lazım tabi. Ben çok iyi bilemem tabi içeriğini

ben öyle duyunca açıkçası çekindim yüzüme sürmeye çünkü tenim beyaz hemen kızarıyor
Her ürünü kullanamıyorum o yüzden

Anlaşılmak çok güzel
Gün içinde uyumasalar akşam erken uyuyorlar ama erken kalktıkları için dayanamayıp akşam üzeri bir yerlerde sızıyorlar gece uyutmak çok zor oluyor 7-4-2 yaşlarındalar birbirlerine dürtmeden rahat edemiyorlar
Bende akşama saça yağ bakımı alabilirim inşallah
çok geçmiş olsun canım şimdi iyi mi bıdık
Gece ateşi sürekli kontrol ettim sabaha kadar 2 defa daha çıkardı sabah ateş 39 un üstüne çıktı sağlık ocağına götürdüm boğazlar kızarmış dişlede karışmış dedi iburamin zero yazdı dolven calpol devam ediyoruz ama çok nazlı şuan kucağımda yatıyor elimi bırakmıyor beraber çizgi film izliyoruz
Kızlar akşama mantı yapacağım canı çekene foto atarım özelden
Sen mi açıcan

Geçmiş olsun canım:/

Bende seni çok iyi anlıyorum ve aynısını yapmazsam olmuyor.
Kendimle kalmalıyım saat kaç olursa olsun mal gibi bişey yapmadan otursam bile o sessizliği yaşamam lazım.

Hele daha ufak olduklarında daha çok ihtiyaç duyuyodum

Neler yaptım

Yatakları düzelttim
Krep yaptım,kahvaltı hazırladım,ev halkı yedi masayı topladım kendime tepsi hazırladım
Minnağımın kıyafetleri ütüledim okula gönderdim
Wc yi çamaşır suladım,lavaboları ovdum
Duş aldım sıcak sıcak (hiç sevmem sıcak)
Makineye çamaşır attım
Mügeciğimi açtım şimdi kahvaltı eşliğinde

Kahvaltı tepsimi topladım,elde yıkanacakları yıkadım
İki tezgahı da aralarınıda köpürtüp sildim
Dolap kapaklarının elimin uzandığı yerlerini sildim
Buzdolabı,derin dondurucu ve fırının yüzünü köpürtüp sildim
Çöpü değiştirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…