Düzenli Evimiz & Hayatımız

Neleeeeerrr yaptımmm:KK37:

🌵Çocukların nevresimleri çıkardım,yeni nevresim taktım,yatakları düzelttim
🌵Yatağımızı düzelttim
🌵Wc leri temizledim bingo oksijenle,lavaboları ovdum,çöpleri havluları değiştirdim,banyonun yerini sildim
🌵Kahvaltı hazırladım
🌵Küçüğümü okula gönderdim
🌵İki makine çamaşır yıkandı,astım
🌵Bir makine daha attım yıkanıyor
🌵Kahvaltı sofrasını topladım,kendime tabak hazırladım
🌵Büyük kuzum derste

Mügeciğimi izlerken kahvaltı edicem:kahve::kk77:

Son düzenleme:
Neleeeeerrr yaptımmm:KK37:

🌵Çocukların nevresimleri çıkardım,yeni nevresim taktım,yatakları düzelttim
🌵Yatağımızı düzelttim
🌵Wc leri temizledim bingo oksijenle,lavaboları ovdum,çöpleri havluları değiştirdim,banyonun yerini sildim
🌵Kahvaltı hazırladım
🌵Küçüğümü okula gönderdim
🌵İki makine çamaşır yıkandı,astım
🌵Bir makine daha attım yıkanıyor
🌵Kahvaltı sofrasını topladım,kendine tabak hazırladım
🌵Büyük kuzum derste

Mügeciğimi izlerken kahvaltı edicem:kahve::kk77:
Bende uyandım
Çocuklarla kahvaltı yaptık
Sofrayı topladım
Bak alt alta yazdım yine de bişeye çıkmadı 🙄🤦‍♀️😂

Günaydın canım ☺ 😘

Süpürgeyi alıyorum 😊

Bende petunya ve bodrum sarmaşığı var canim yapsam iyi gelir mi? Bodrum sarmaşığı hep soldu kurudu çiçekleri 🙁
Neden soldu acaba onu bilmek lazım,hiç yetiştirmedim ondan.Youtubedan bakıyorum çiçek bakım videolarına,oraya bak istersen.Petunya zaten mevsimlik bir çiçek,soldu mu o da?

Neden soldu acaba onu bilmek lazım,hiç yetiştirmedim ondan.Youtubedan bakıyorum çiçek bakım videolarına,oraya bak istersen.Petunya zaten mevsimlik bir çiçek,soldu mu o da?
Anlamadım ki canım. İlk ektiğim günler çok güzel açmıştı şimdi 1 tanecik kaldı 🙁 ben de izledim ama fayda etmedi.
Petunya beklediğimden fazla açtı canım. Şuan iyi daha solmadı.

Anlamadım ki canım. İlk ektiğim günler çok güzel açmıştı şimdi 1 tanecik kaldı 🙁 ben de izledim ama fayda etmedi.
Petunya beklediğimden fazla açtı canım. Şuan iyi daha solmadı.

Kurumuş demek limonsuzum dalını kesince yeşil mi içi?
Ben bi açelya aldım 4-5 günde kurudu

Nego Nego Bonus Bonus çiçeklere ne kadar su veriyorsunuz? Mesela bardak ölçüsüyle söyleseniz bi çiçeğe ne kadar veriliyor. Belki yanlış veriyorumdur.

Saksıya göre aslında ya altlığı varsa zaten tabaklıysa fazlası çıkıyo ama alt olmayanlara daha dikkatli veriliyo altta birikiyo çünkü.
Göz kararı toprağı ıslatıca kadar döküyorum ben.
Benim balkon çiçeklerim çok daha iyi bana göre ev içinde bakmak daha zor evin ısı nem dengesi ve yer yüzünden.

Salon çiçeği için negoya söylesin onunkiler çok güzel maşallah

Saksıya göre aslında ya altlığı varsa zaten tabaklıysa fazlası çıkıyo ama alt olmayanlara daha dikkatli veriliyo altta birikiyo çünkü.
Göz kararı toprağı ıslatıca kadar döküyorum ben.
Benim balkon çiçeklerim çok daha iyi bana göre ev içinde bakmak daha zor evin ısı nem dengesi ve yer yüzünden.

Salon çiçeği için negoya söylesin onunkiler çok güzel maşallah
İkisi de balkonda canım. Hatta güneşe alıyorum güneş alsınlar diye.
Belki de fazla suladım 🙁

X