Düzenli Evimiz & Hayatımız

M Musluk Suyu beni vallahi sen uykuya teşvik oldum.

Musluk uyuyor diye uyumak istedim gibi bıseyler yazacaktım. Uyurken yazamamisim
Ula bne kalktım evi topladım çayı koydum derse girdim dersimi verdim. Yeni dersi bekliyorum. :KK70: bahane etme beni :KK70:
Neden,uyutmadı mı kız
12 de yatıyor 8 de kalkıyor bu ara. O yattığı gibi bende yatıyorum ama alamıyorum uykumu havalardan mı yoksa açlıktan mı bilmiyorum :KK70: :KK70:

Avizeleri,elektrik düğmelerini bayramdan önce silmiştim. Annemdeyim aksama dogru eve geçerim bugun anca yemek yaparım da yarın dip köşe temizlik yaparım insallah. Süpürgeyi temizlerim, ucu kırılmıştı yeni uç aldım dün süpürgeme 😀

En son geçen sene avize sildim ben :/ narin ficudum kaldıramıyor merdiven tepesinde in çık yapmayı :KK70: bugün sileyim

Ula bne kalktım evi topladım çayı koydum derse girdim dersimi verdim. Yeni dersi bekliyorum. :KK70: bahane etme beni :KK70:

12 de yatıyor 8 de kalkıyor bu ara. O yattığı gibi bende yatıyorum ama alamıyorum uykumu havalardan mı yoksa açlıktan mı bilmiyorum :KK70: :KK70:
Banane musluk ben teşvik oldum bı kere. Yatistayim

Musluktan önce
images (8).jpeg

Avizeleri,elektrik düğmelerini bayramdan önce silmiştim. Annemdeyim aksama dogru eve geçerim bugun anca yemek yaparım da yarın dip köşe temizlik yaparım insallah. Süpürgeyi temizlerim, ucu kırılmıştı yeni uç aldım dün süpürgeme 😀
Annende boş durma :KK53:

Açlıktan o,açlık zor hacı🤣🤣
Gönülden bağlıyım öpüşmeye 🤣
Onu anladık caaanıım:KK70:

X