Düzenli Evimiz & Hayatımız

Selam canım nasılsın hastaneye neden gideceksin?
İyi şükür sen nasılsıın ? hipofiz bezimde kitle var benim normalde yılda bir mr çektirmem lazım pandemiden çektiremedim 2 yıla yanaştı bu ara tek taraflı gözümden ağrı vuruyo acildeki doktorlar hipofiz bezinden şüphelendiler ona bi gitcem gelcem. İçim rahat başka bi şikayetim yok şükür ama kontrol maksatlı

İyim canım sağol. Güzel sonuçlar alırsın inşAllah tatlım.

Sevgili bakımlı gadın kınamı yakayorsun saçlarına?

Bu günler koç günü mü?
Aslandayız kuzum.kına değil de kızıla bulaştım iki aydır.2 haftada bir boyuyorum.saçımın anası ağladı iki ayda.son yarım tüp vardı onla cila yaptım demin.bi haftaya o da akıcak kesin.çok seviyorum ama bırakcam kızılı bu son,baş edemiyorum

Kendin boyayabiliyor musun benimkini en son 2 ay önce eşim boyamıştı yine boyanması gerekiyor ama kendim yapamadım

Sen görmüştün dimi benimkini
Sevmeden yapılcak iş değil valla. Yarıya kadar diplerim boyasız omuzlarımı geçiyor az geri kalan kızıl hala.

Sen görmüştün dimi benimkini
Sevmeden yapılcak iş değil valla. Yarıya kadar diplerim boyasız omuzlarımı geçiyor az geri kalan kızıl hala.
Aha benimki de aynı valla.dipler kızıl,açıcıyla açtığım yerler bozarmış mat turuncu, altlar bakır öyle papağan gibi rengarenk dolaşıyom ortada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…