Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bugün telefonu çok elime alamadım ama farkında olmadan ödevleri yapmışım çünkü neden olmasın 🤣🤣 banyodaki kovayı tabureyi terlikleri lavaboyu fıskiyeyi boruları lavaboyu çamaşır suyu ile ova ova temizledim. Şimdide oyuncakları toplamaya çalışıyorum yarın Allah nasip ederse yola çıkıcaz
Bende hala dönmedinmi diyecektim iyi kaldın maşallah
Hayırlı akşamlar kızlar 🌹
Bugun mutfağım yine kaldı çünkü doğum günü piremsesi olmak bunu gerektirir :KK8:
Eşim pasta almış, görümcem bizdeydi o da pasta yapmış, tam da diyete başladığım gün tatlı yağmuruna tutuldum yarabbim bu nasıl bir nefs sınavı..
Ama boyle olacağini önceden tahmin ettiğim için detaylı olamasa da temizlik yaptım.
🌿 Mutfağın tezgah ve ocağını sildim, davlumbazı yağ çözücüye bastım.
🌿Banyonun yerlerini sildim, dolabını çamaşır suyuyla sildim.
🌿Kovaları yıkadım ama terlikleri yıkamadim, hepsini bir makineye atacağım yarın.
🌿Oğlumun kıyafetlerini katladim yerleştirdim. 🌿 Bir posta çamaşır yıkadım bir posta da kuruladim.
🌿Bulaşıkları yerleştirdim,
🌿Dersi sekize aldık bugün, ona girdim şimdi bitti o da.

Kislar çamaşır suyu çok zararli😢😢😢😢 Ben de maalesef lavabo sarardikca dökmek zorunda kalıyorum, yoksa o pis gibi görüntü geçmiyor ama tuvalete, klozete dokmenizi hic tavsiye etmem, idrarın sıcaklığıyla her türlü vücudumuza aliyormusuz çünkü, üstelik kaç defa yıkarsak yikayalim
İyiki doğdun premses🎂🎂🎂
Mutfağı topladım uyudum:) uyandığımda oturma odasında basılacak yer yoktu:) Hala da yok toplamadım:) sabah toplarım ancak:)
Çok zorlama kendini birden yüklenme bende uyumuşum yarım saat önce uyandım salon aynı durumda şuan çocukları uyutayım toplayacam inşallah

X