Düzenli Evimiz & Hayatımız

JES JES Zabaha kadar burdayık

Eklentiler

• 1621104961784674377830473543069.jpg
    1621104961784674377830473543069.jpg
    70,9 KB · Görüntüleme: 18
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik nerdesin canım,yoksun kaç gündür merak ettim.
Canim ramazanin son gunleri zaten hicbisey anlamadim esim evde biraz da ondan mi cabuk gecti bilmiyorum. Bayramda da ani bi kararla anneme gittim 2 gece kaldim ailemi ozlemisim 2 aydir görmüyorum resmen😔 ahh yaslandilar artik icim ezildi gorunce keske su virus bitse de dogru duzgun ilgilenebilsem dedim😔
Foruma girip mesajlari okuyamadan cevap yazamadan ciktim hep🤦🏼‍♀️

Cümleten bayraminiz mübarek olsun bayagi gec oldu ama anca yazabiliyorum💚 inşallah bayrami bayram gibi yasadigimiz gunler gelir🙏🏻

Çok dikkat etmiyorum yalanı yok 🙈 ama çok da salmadım ama hastalıktan korkuyorum dışarı çıktığım yok hareketsizim ev içinde ne kadar hareket edebilirsem
Haklısın hiç iyi yıl değil. Ama geçen seneye göre daha rahatım. 2 yıl oldu evde kalmaktan. Pandemi beni sıkmaya başladı. Diyet grubu aktif mi? Arada bakıyorum ama çocuklardan dolayı giremiyorum.

Haklısın hiç iyi yıl değil. Ama geçen seneye göre daha rahatım. 2 yıl oldu evde kalmaktan. Pandemi beni sıkmaya başladı. Diyet grubu aktif mi? Arada bakıyorum ama çocuklardan dolayı giremiyorum.
Aktif canım ben de geçen sene bu kadar korkmuyordum hamile kaldıktan sonra korkmaya başladım

X