Düzenli Evimiz & Hayatımız

maç izleyenlerin şerrinden Allaha sığınırım:bicak:
Evet ortalik ayaga kalkti gercekten herkes böğürüyor:KK70: :KK70: :KK70:
Benimki Fenerli hiç umudu kalmadı fenerin maçını bıraktı Beşiktaşınkini izliyor
Benimki de fenerli gecen sampiyonluk sansini kaybettikleri maçta duvarlar yikilacak diye korktum o kadar yumrukladi ki :KK70:
İsin komik tarafi fener yillardir böyleymiş o zaman tutma diyorum fener sevgisi baskadir yaşamayan bilmez diyo:KK70: :ukala:

Su an apartmanda herkes duvarlara vurarak sövüyo vay anasini ne maçmış ya :KK70: sanirim besiktas şampiyon oldu:KK53:

Yatakları topladım
Makinaya çamaşır attım çalıştırdım
Mutfağın halısı yıkanmıştı onu astım
Dünden kuruyan çamaşırları topladım
Çamaşırları astım
Bütün nevresimleri değiştirdim
Kapılarda ve duvarlarda lekeler vardı sildim
Büfenin dışını sildim
Çamaşırları topladım
2 sepet çamaşır katladım yerleştirdim
Mutfağı topladım makinayı doldurdum çalıştırdım
Bonus Bonus sonradan aklıma gelirse yazarım yine 😄

İnsülin direncin var garanti
Deme kız bende şüphelenmek üzereydim :KK70:
Vericez musluk kimler kimler verdi bebeyim sen niye veremeyesin olumsuz düşünce yok hep güzel şeyler düşüncez bu konuda.

Diyet konusunda biz en zayıf en zor halkayız anlayışla sevgiyle inşeallah diyesim geldi :KK70:
Kız zayıf halka olsam iyi kopuk halkayım resmen :KK70: pazartesi de geliyor bi durgunlaştım bak :KK70:
Uyu kuzum o zaman 🙁
Çocuk uyumamıştı ozaöan şimdi biraz takılayım uyurum :KK70:

Benimki de fenerli gecen sampiyonluk sansini kaybettikleri maçta duvarlar yikilacak diye korktum o kadar yumrukladi ki :KK70:
İsin komik tarafi fener yillardir böyleymiş o zaman tutma diyorum fener sevgisi baskadir yaşamayan bilmez diyo:KK70: :ukala:

Su an apartmanda herkes duvarlara vurarak sövüyo vay anasini ne maçmış ya :KK70: sanirim besiktas şampiyon oldu:KK53:
Evet fener sevgisi başkadır ne olursa olsun vazgeçmeyiz fenerbahceden, gönlümüzün şampiyonu 💛💙

Evet eve

tever eve beşiktaş şampiyon kaç zamandır tv de bir şey beni bu kadar heyecanlandirmamiştı🖤🤍🖤🤍🖤🤍

Evet fener sevgisi başkadır ne olursa olsun vazgeçmeyiz fenerbahceden, gönlümüzün şampiyonu 💛💙
Taraftarlar kadar futbolcuların umrumda değil kazanmak kaybetmek onlar aldığı paraya bakıyor garibanlarda kazanınca bayram sevinci yaşayıp kaybedince karalar bağlıyor eskiden bende sağlam taraftardım ama artık saçma geliyor 🤷🏼‍♀️

Taraftarlar kadar futbolcuların umrumda değil kazanmak kaybetmek onlar aldığı paraya bakıyor garibanlarda kazanınca bayram sevinci yaşayıp kaybedince karalar bağlıyor eskiden bende sağlam taraftardım ama artık saçma geliyor 🤷🏼‍♀️
Bende böyle düşünüyorum.

Eki Görüntüle 2849803
Bu da çok arsız bir kaktüs çok güzel açtı balkonumda renk kattıEki Görüntüle 2849804
Minnak büyüdü çiçek bile açtıEki Görüntüle 2849807 Eki Görüntüle 2849808
Bu analarıydı şimdi torunlarının çocukları bile olduEki Görüntüle 2849809 Eki Görüntüle 2849810
Aman yarabbim şaka gibi ya resmen kaktüsler bğyümek için senin evi beklemiş 😂😂 maşallah maşallah keşke keşke yakın olsaydık vallahi gelir alırdım.

Doğunun hangi şehri orası ? Dam filan görüyorum ?

X