Düzenli Evimiz & Hayatımız

Anka benim yeni gelen kiler dolabının içi kapak hariç 22 cm dar uzun erzak kaplarını sepetlerde patates soğan bile koydum çünkü hiç yerim yok başka
Oysa o kadar bekleyince ben böyle bişey hayal etmiştim. :)) Bu dolaptan 4 tane var dolabın etrafında. Diğerlerine az kullandıklarımı koydum ama burasını kullanamadım tam olarak.

Eklentiler

• AF77E4CC-D1DD-4FF2-877D-520CD35403C5.jpeg
    88,7 KB · Görüntüleme: 44
Görselli geldim A Anka Senin erzak falan yer var ora boş kalmış kuzum yoksa her cm kullanırsın ben 2 rafını 1 kiloluk kavanoz boyuna göre 20 cm diğerlerinide erzak kaplarına göre 24 cm yaptırdım.

Yerim yok balkon kapısının arkasında dolap tezgahın tam karşısında.
Bekleme sebebimiz ustanın pandemiden dolayı malzeme bulamamasıydı

Eklentiler

• 16176033214538615072717249870215.jpg
    75,7 KB · Görüntüleme: 37
Allah kolaylık versin

Güle güle kullan canım aynen bizim 2 tane de depo var birini komşuyla ortak kullanıyoruz biri bodrumda. Kavanoz vs oralara koyuyorum ben. Ama yanlış anlaşılmış böyle değil eni 26 cm benim ince yanlamasına bişey sığmıyor. İki dolabı bir dolap yapıp buz dolabını köşeye koysalar daha kullanışlı olurmuş. Ya da derinliği 50 cm falan var raylı yap arkaya yetişmesi kolay olsun. Kendi evim olsa ilk bunları değiştirirdim sanırım bi de kapakları

Dünün hamaratları Ataayemi zeynepyu Limonsuzzcay N nnnadal Bonus kk birinci noteri ve ben A Anka nın kocası

Tabi daha düzgün olurmuş.

Oranın ölçüsünde düzenleyici alabilirsin kutu sepet gibi çekince içindekini rahat alırsın belki çocuklara da ayırabilirsin negonun dediği gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…