Düzenli Evimiz & Hayatımız

Allah iyiliğinizi versin, hemen atlatırsınız insallah
Amin
Yapılıyor nasıl yapılmıyor ya öncedendi o. Daha geçen hafta 6,5 yaş kızıma yaptırdım. Özeldi gittiğimiz yer acaba devlette olmuyomu bilemedim ya
Bilmiyorum ki 3,5 yaşında ve 2 aylık benimkiler. Çocuklarda birşey olursa haber verin dediler. Allah'tan ateş ve halsizlik yok onlarda
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin
Amin

Yapılıyor nasıl yapılmıyor ya öncedendi o. Daha geçen hafta 6,5 yaş kızıma yaptırdım. Özeldi gittiğimiz yer acaba devlette olmuyomu bilemedim ya
Bizde korona olunca sormuştuk 18 yaş altına test yapılmıyor dendi neden dedik yapsak bile verilen ilaçlar 18 yaş altı kullanılamaz o yüzden yapılmıyor ne test ne ilaç dedi. Çocukta ateş halsizlik ishal falan olursa çocuk acile haber vererek gitmemiz gerekiyormus orada da çocuğun belirtisini durdurmaya yönelik tedavi uygulamıyormuş Z zeynebzeyneb

Bizim çocuk doktoru kızıma yaptırdı ama çok pişmanım keşke yaptırmasaydım. Çok kötü etkilendi hastaneden korkuyor

Ama bulaşı hesap etmeyip basit bişey diye dışarı çıkmaya devam edebilir herkes haliyle. Korktum yaptırdım bende.
Ertesi gün toparlanmaya başladı işte gözümüz korktu yaşadıklarımızın etkisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…