Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sen niye alınıyon ay hamilelikten yanlış anlaşılmıştır demek istedim ay bu gün herkes alınacak yer mi arıyor hee aynen yıktım geçtiydim ortalığı
Ay dagci abla kulakları çınlasın,çok güzel bir iş yapıyor şimdi takip ediyorum instagramdan. Benim canım oğlana sıkkın ama valla pozitiftim yinede malum dönem de yakın hamile olmuyum aman aman

O

Valla bi iyiyim bi kötü nasıl geçecek anlamadım hiç. Dün çok ağrım vardı bu gün öksürük çoğalmış iyileştim derken yine düştüm yatağa
Canım daha çok yeni her fırsatta yat,bırak evi şimdi çocuklar zaten yeter sana.Bir anın bir anını tutmaz ama geçiyor merak etme

Bu saate kadar yaptıklarım

Yatakları düzelttim
Kahvaltı hazırladım

Wc temizledim,kağıt havlu ve havlu astım
Banyonun lavabosunu,klozetini temizledim,yerini sildim
Makineye çamaşır attım
Çamaşır astım
Kahvaltı sofrasını topladım

Annemler yeni gitti kızı uyuttum ortalığı topladım yemegim yapıyım hazır dursun. Kız uyanınca da evi süpürür siler Tuvaleti Banyoyu falan yıkarım artık geç oldu ama mecbur onlar varken yapamadım zaten gidecekler diye. Nedense ben evde misafir varken iş yapmayı sevmiyorum annem babam bile olsa onlarla vakit geçirmek istiyorum sadece yemek bulasık çay kahve falan onlarla uğraştım bide kızla tabiki

Benim gözüm hala 1 kuruştanasıl bir fakirlikse
Küçük hapşurup duruyor canım sıkıldı,göndermedim okula
Geçmiş olsun, mevsim geçişinde dur önemli bir şey yoktur inşallah canim

Ne güzel bilenzigi kapmak için bisuru iş yapicaktim annemler geldiler :))
Kahvaltı ettik masayı toparladım
Kahve içtik onun bulaşıkları ni topluycam oğlanı uyutuyordum tam uyumak üzere ydi ki kargocu aradı
Ben de bonusun ortası delik parasından istiyorum Daha bı iş yapamadım

Aileyle geçirilen vakit bilenzikten de gıymatlı kızkardeşim geldi , gitti yine yalnızız özlüyorum

Tabikide aile herşeyden önce gelir iyiki varlar Allah kavuştursun canım inşallah tekrar
Olsun ama bilenzigi de istiyordum
Akşam 10a 7 saatten çok var harekete geçelim bacım ben de süpürge açıp , yemek yapacağım inşallah 5e kadar halledeyim eşim işten gelecek arıtmacı ile birlikte filtre değişimi var su arıtmamızın

Kalkk kalkk diycektim de sen uçmuş sun dur bile :)) canlı ders te bitti gelsin bilenzikler

Sabah ders vardı.
Dersten önce

Kahvaltı hazırladım yediler
Çocuk odasınının halısını fırçaladım süpürdüm
Masayı sildim toz aldım
Yerlerini sildim bide

Çamaşır ayırdım koydum bitmiş tekrar koyucam.

Ablam geldi kahvaltı hazırladım çay sohbet faslı.
Bulaşıkları elde yıkadım bişeye sinirlenmiştim çok iyi geldi.
Ocak sildim bide.

Şimdi süpürücem inşallah

Bende yazayım
Ufakligi uyutup bı koşu markete gidip geldim
Bornozlari yikattim
Banyoyu ovdum
Wc lavabo ovdum
Kuruyan çamaşırları katladim
Kahve bulaşıklarıni yıkadım
Heryerde gezen oyuncakları topladım
Dış kapıyı sildim
Ay ödevleri unuttum
Akşam yemeğinide koydum pişiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…