Düzenli Evimiz & Hayatımız

Verdin gazı tabi gönül almakta marifet falan:bicak:geldiğimin 2 günü geri gidiyorum
Yok daha neler ne gitmesi.Birbirimizi tanımıyoruz daha yanlış anlama olabilir.
Benim açımdan sıkıntı yok,daha aktif görmek isterim,eğlenceli birine benziyorsun🤗

Dıt dı dı dıttttttt🔊🔊🔊🔊🔊
Günün hamaratına bilezik tamamen motivasyon amaçlıdır(sanaldır :confused:)
Akşam 10 a kadar yaptığınız işleri yazmış olursanız ona göre hediyemi takdim ederim:rolleyes:
Germeyelim,gerilmeyelim gözünüzü seveyim,lütfennnn:rolleyes:
Maksat eğlence olsun,işimizi yaparken tatlı bir rekabet olsun,monotonluk olmasın:KK28:
Hadi elinize,belinize,boynunuza kuvvet,ışıldasın evler:KK37:
Tamam canım hayırdır regl falan mı oldun nedir bu alınganlık, ağrın sızın mı var iyi misin 😘

Verdin gazı tabi gönül almakta marifet falan:bicak:geldiğimin 2 günü geri gidiyorum
Ama şimdide sen alınganlık ediyorsun bana söylediklerin için ben çok teşekkür ederim henüz daha birbirimizi tanımadığımız için böyle yanlış anlamalar oldu. Negoyu biraz daha senden iyi tanıdığım için mesajı okurken gülümsedim. Eminim gitmezsen burasını seveceksin.

Aynen hamileliktendir o hormonlar bi tuhaf oluyor o zaman. Ben hamileyken takıldığımız bi konuyu dağıttıydım ona dönmesin sonu :KK70: Nego Nego hatırlıyon mu gııı :KK70:
Şimdi de ben alındım ne edecüükk🤣🤣 küllerden doğmak mı, ay ne üzülmüştüm iki sevdiğim insan arada kalmıştım🤣

X