Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günün Esması El Bais,573 zikir.
Ayrıca her gün
21 Besmele
21 Estağfirullah
21 Kelime i Tevhid
21 Salavat da okuyabilirsiniz başlamadan önce

EL-BAİS
;Peygamberler gönderen;mahlukatı ölümden sonra ahirette yeniden dirilten.Cenabı Hak Peygamberler göndermekle bir şeyi bize hatırlatmaktadır.Bizi bu dünyaya gönderip sınamakta olduğu ve daha sonra ölümümüzün ardından başka bir alemde yeniden dirilterek hesba çekecek olmasıdır.

Ebced değeri ve zikr adedi:EL-BAİS isminin zikri (573) adettir.Zikir saati Güneş, günü Pazar‘dır.

Özellikleri ve bazı faydaları:

• Şartlarına ve usulüne uygun olarak bu ismin zikrine devam eden kimse,her zaman düşmanlarına karşı üstünlük sağlar,yüce Allah’tan her zaman iltifat ve ikramlar görür.
  • Uykuya yakın elini gögsüne koyup( 100) kere “YA BAİS” diyen kşmsenin kalbi nurlanır.İlim,hikmet ve ilham verilir.
Kaynak: Mutluluğun şifresi

kk birinci noteri kk birinci noteri
terliksuu terliksuu
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
M merve_eymen
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Feslegen Kokulu Nane Feslegen Kokulu Nane
Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu
mavidelisiii mavidelisiii
UcanSupurge UcanSupurge
malipina malipina
@morkagit
Ayla- Ayla-
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
Birtekefem Birtekefem
N nnnadal
A Anka
S Suskunhanim
cyd86 cyd86
D Damlasakizlikazandibi

Bu ara ödevleri verip çıkıcam,çok aktif olamıycam. Kendime zaman ayırmak istiyorum.
Yeni odak noktasını akşam ya da yarın vericem.Salon ve oturma odası olacak.Ramazanda ayrıntılı temizlikle uğraşmamak,bol ibadetle geçirmek için zamanımızı,mübarek ay gelmeden bitirmek hedefim.

terliksuu terliksuu
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
M merve_eymen
UcanSupurge UcanSupurge
malipina malipina
@morkagit
Ayla- Ayla-
Birtekefem Birtekefem
N nnnadal
A Anka
S Suskunhanim
cyd86 cyd86
D Damlasakizlikazandibi

Sağol canım yok.

Sağol bonusum. Şuan iyiyim aşıdan galiba kaşıntı azaldı.
Geçen sene de vardı ama geçti sanmıştım.
Zaten artış vardı ama çok gündemde değildi. Doktorum yurtdışından ilaç gelecek demişti ama zaman vermedi.
Hatta düşün doktor dedi ki korona biter uyuz bitmez 🤦‍♀️
Geçmiş olsun canım,korona ile de alakalıymış uyuz,sende atlatmıştın zaten.O yüzden artış var uyuz vakalarında.

Dün hastalandım o yüzden karnım ağrıyor bugünde şuanlık kahvaltı hazırladım banyo lavabosunı ovdum sadece yahu birde Allahını seven şu power rangers kılıcını kağıttan kartondan nasıl yapabilirim biri söylesin oğluma sürekli kağıttan kartondan oyuncaklar yaptım 2 gündür kılıç diye geziyor peşimde ne kılıçlar yaptım yok bundan değil diyor sabahın 6sında gelmiş yanıma hadi power rangers kılıcın dan yapalm diyor ne yapacağımı şaşırdım ya

Günaydın ❤🍀
Mutlu haftasonları ❤🍀

fe26c092a31abbb036ddc9d28e579fd4.jpg

Günün Esması El Bais,573 zikir.
Ayrıca her gün
21 Besmele
21 Estağfirullah
21 Kelime i Tevhid
21 Salavat da okuyabilirsiniz başlamadan önce

EL-BAİS
;Peygamberler gönderen;mahlukatı ölümden sonra ahirette yeniden dirilten.Cenabı Hak Peygamberler göndermekle bir şeyi bize hatırlatmaktadır.Bizi bu dünyaya gönderip sınamakta olduğu ve daha sonra ölümümüzün ardından başka bir alemde yeniden dirilterek hesba çekecek olmasıdır.

Ebced değeri ve zikr adedi:EL-BAİS isminin zikri (573) adettir.Zikir saati Güneş, günü Pazar‘dır.

Özellikleri ve bazı faydaları:

• Şartlarına ve usulüne uygun olarak bu ismin zikrine devam eden kimse,her zaman düşmanlarına karşı üstünlük sağlar,yüce Allah’tan her zaman iltifat ve ikramlar görür.
  • Uykuya yakın elini gögsüne koyup( 100) kere “YA BAİS” diyen kşmsenin kalbi nurlanır.İlim,hikmet ve ilham verilir.
Kaynak: Mutluluğun şifresi

terliksuu terliksuu
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
M merve_eymen
UcanSupurge UcanSupurge
malipina malipina
@morkagit
Ayla- Ayla-
Birtekefem Birtekefem
N nnnadal
A Anka
S Suskunhanim
cyd86 cyd86
D Damlasakizlikazandibi

Bu ara ödevleri verip çıkıcam,çok aktif olamıycam. Kendime zaman ayırmak istiyorum.
Yeni odak noktasını akşam ya da yarın vericem.Salon ve oturma odası olacak.Ramazanda ayrıntılı temizlikle uğraşmamak,bol ibadetle geçirmek için zamanımızı,mübarek ay gelmeden bitirmek hedefim.

terliksuu terliksuu
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
M merve_eymen
UcanSupurge UcanSupurge
malipina malipina
@morkagit
Ayla- Ayla-
Birtekefem Birtekefem
N nnnadal
A Anka
S Suskunhanim
cyd86 cyd86
D Damlasakizlikazandibi

İnşallah bende salonu yaparım koltukları falan yıkarım mutfak sonraya kalır artık hala gelmedi dolap.

Ödevide aldım zevkle 😌

Günaydın 🙂
Geçmiş olsun canım,korona ile de alakalıymış uyuz,sende atlatmıştın zaten.O yüzden artış var uyuz vakalarında.
Bilmiyorum ki canım doktor öyle bişey söylemedi. Zaten salgın vardı ve geçmesi çok zor bi hastalık.
Aslında oladabilir negom. Geçen sene kızım ve eşimde belirti yoktu, ama bu sefer ikisinde de var.

Yaptıklarım
Çocuk odasını topladım
Yatağını topladım pijamalarını yerlerine koydum
Yatak odası
Nevresimi değiştim
Kız yerlere kıyafet atmış onlara topladım
Oturma odası
Dağınıklığı topladım
Mutfak
Makineyi yerleştirdim
Kirlileri yerleştirdim
Çay demledim